Diriliş Ertuğrul Dizisini bekleyenler kimler?

Evet dizinin 2 . sezonu bu akşam saat 20.00 de baslıyor fragmanı 100 defa izlemişimdir... kim demiş türkler dizi çekemez diye alın size dizinin kralı bu sene bence bomba yapım bu olacak... ve diziden şu sözleri alıntı yapalım '' biz seve seve can veririz... lakin 1 karış toprak vermeyiz ''

• dizi güzel takip edicem
    30% (3)80% (8)55% (11)Oy Ver
  • bana göre değil izlemem
    70% (7)20% (2)45% (9)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
kiralık aşkmış , bilmem neymiş barıs arducun kaslarıymıs falan kızlar , sacma sapan seyler ızleyecegınıze tarıhınıze ısık tutan bıseyler ızleyın... tam olarak olmasada senaryo aynen turk tarıhı ... game of thrones de neymıs hıhı :D

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Heyecanla bekliyorum akşamı. Efektler biraz daha iyi olabilirdi ama olsun yine de çok iyi

0|1
    0|0
    • en iyi sahneleri aksama saklamıslardır tahmınen... bende mogoollar senaryoya ne zaman gırecek dıye beklemıstım gecen sezon ... hele sukur bakalım bekledıgımıze degecek herhalde

• İnşallah beklediğimize değer. Trt bu konuda güzel dizi çekiyor. Keşke bir de Hüseyin Nihal Atsız'ın Deli Kurt adlı romanını diziye çeviseler. O da çok iyi olurdu.

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben :)

0|0
    0|0
  • izlemem ben

0|0
    0|2
    • tamam sen git kiralık aşk izle...

• bende bekliyorum <3 <3 engin altan düzyatan <3

0|1
    0|0
    • yahu adamı değil diziyi izle ahahaha

Erkekler Ne Diyor 3

• Zaten takip ediyorum bu günde izleyecegim

0|2
    0|0
    • tam olmasada tarihimize yakın çekilen bir dizi bence... o hürreml, i falan cekılen dızıye 1 defa bakmamısımdır daha tarıhten sapıtıyolardı cunku... ama bu dızı farklı ... biyografi tarzı muthıs bısey

• ya böyle yapımlar olmalı
      Muhtesem Yuzyılı kimse begenemdigi halde Avrupaya satıldı
      Bknz Güney kore dizileri cogu güney kore tarih dizileri birebir tarih degil
      ama yapılıyor satılıyor..
      yapılsın cogalsın böle yapımlar

0|2
    0|0
  • dizi güzel adamım takip ediyorum

0|1
    0|0
Yükleniyor...