Üniveritede hangi kulübe üyeydiniz?yada üyesiniz?gidiyormuydunuz yoksa sadece adınız mı kayıtlıydı orda?

üniveritede hangi kulübe üyeydiniz?yada üyesiniz?gidiyormuydunuz yoksa sadece adınız mı kayıtlıydı orda?

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• Fizik kulübüne.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• aktif olarak Gönüllü Toplumsal Hizmetler Kulübü üyesiyim.

Anasınıfı, kütüphane ve lösev yardımları için ordayım...

0|0
    0|0
  • Tiii kayıt yaptırırken bilmem ne havacılık sivil havacılık he ona yazdırlar beni havaalanına falan gidilecekti falan uçaklar ile birşeyler yapacaktık.. Ama kimse bir yere çağırmadı.

0|0
    0|0
  • Kulüp değil de atölyemiz vardı ilk yıl.

0|0
    0|0
  • Ucune uyeydim. Aktif rol aliyordum. Sonra biraktim. Heves iste.

0|0
    0|0
  • Aikido

sopayı yiyince bıraktım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Kayıttan hemen sonra capoeira kulübüne kayıt oldum. 2.5 sene kadar sürdü, sonra bırakmak zorunda kaldım. Haftanın 4 günü onlarla takılıyordum zaten, başka kulübe girmedim.

0|0
    0|0
  • Hiçbir kulübe üye değildim, kendi kulübümüzü yaratıp turnuvalar düzenlemiştik. Bu tür şeylerle bölümde tanımadığın kişi kalmıyordu ve daha önemlisi sohbetler iyi oluyordu, yapmacıklık yoktu. Şimdiki çocuklara bakıyorum da çok yapmacıklar

0|0
    0|0
  • Öğrenci topluluğu başkan yardımcısı

Fotoğraf kulübü başkanı

Genç girişimciler asil üyesi

Genç reklamcılar kurucu

Trekking kulübü başkanı

Baya aktiftik öğrenciyken :)

0|0
    0|0
    • ne okuyodun?

• Halkla İlişkiler ve Reklamcılık okuyordum. Bir engel yoktu yürütebiliyorsan, vakit ayırabiliyorsan, üyeler memnunsa sıkıntı yok. Bu arada 500 öğrenci vardı okulda. Haftanın bir gününü fotoğraf klubünün gezileri, seminer ve eğitimlerine gidiyordu(bunlardan biri), haftanın bir günü trekking kulübüne, gezi programına ayırıyorduk.

Reklamcılar kulübünü kurduğumuzda çok hevesliydik ama üye sayısı çok azdı. Her haftanın bir günü buluşup kendi yazdığımız senaryoları, reklam metinlerini, yaratıcı fikir

• yaratıcı fikirleri tartıştığımız bir toplantı yapıyorduk. Genelde hafta için akşam saatlerinde oluyordu bu.

Genç girişimciler klubüne açıkçası pek vakit ayırımıyordum arada vaktim ve dersim olmazsa toplantılara katılıyordum.

Okulda sevilen bir öğrenciydim. Hocaların hepsi beni bilir, tanırdı. O yüzden de derslerde pek sıkıntı çıkmazdı. Ona rağmen 4'lü sistemde 3.17 ile bitirdim okulu.

Yükleniyor...