Ağlamak için izlediğiniz filmler var mı?

Böyle bazen hiç sebebin olmaz ama ağlamak istersin. İşte tam o anda açılacak filmler vardır. Baş ucu filmleri gibi, mesela benimki ''P. S İ love You'' her izlediğimde kesinlikle ağlarım. hiçte sıkılmaz. Peki ya sizin var mı?

0|0
21|15

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• ağlamak için film izlemiyorum.

1|0
    0|1
    • Bazen ağlayacak kadar dolu olurum ama ağlıcak sebep bulamam. Film izlerim. Sen ne yaparsın?

• Fanaa yı izle ghajini yi izle bu iki hint filmindede aamir khan oyunuyor ben bile bu ikisinde ağlamıştım özellikle fanaa çok hoşuma gitti izle.

2|0
    0|0
  • mr. nobody-black swan öneririm (mr. nobody dağınık bir film izlemek için beyin lazım diyolar ama gerekmiyor bence

1|1
    0|0
  • unutursam fısılda

1|0
    0|0
  • Var galiba 😊

1|0
    0|1
  • Ağlamak istediğim zaman hayatımı gözden geçiriyorum yetiyor.

1|0
    0|0
  • Elsiyum :)

1|1
    0|0
  • Yok cınım ya :/

1|0
    0|0
    • Hiç mi yok be :D

• Klavyede herşey mubah :D

• Ben öyle düşünmayırum cınım ya. Da sen bilirsin zaten kaybedecektin ;)

• hiiç yok ya :)

1|0
    0|0
  • what if, benim hayatim ya o xD

1|0
    0|0
  • Hayat ağlatıyor zaten kardeş komedi izleyelim.

0|0
    0|1
  • Tarih konulu film izle ağlamak istiyorsan dökülen kanları katledilen insanları

0|0
    0|0
    • Öyle olsaydı kurtlar vadisini izler senelerce kanser olurdum. Haberleri izlesekte yeterli aslında

• ya uçurtma avcısı izlemiştim. Taliban'ın işgali döneminde iki çocuğu anlatıyordu. zor ve acılı zamanlar. Ama direk konu tarih olursa bana okadar duygusaldan vurmuyor. Ben kurtlar vadesi ve gündemden kastım dökülen kanlar ve katledinler insanlardı

• Bunun için gündeme de geçmişe de bakmaya gerek yok kan dökülecek her zaman ama ne için ne zaman döküleceği asıl soru o

• Babam ve oğlum...

0|0
    0|0
    • Onuda izledim güzel film :)

• Guguk Kuşu, 1975 ABD yapımı dramatik filmdir. Özgün adı One Flew Over the Cuckoo's Nest olan filmin yönetmeni Milos Forman'dır. 1962'de Ken Kesey tarafından yazılan aynı isimli romandan sinemaya uyarlanmıştır. bunu izle

• benim dünyam
    black

bu iki filmi izle ve eig vermeyi unutma :D

0|0
    0|0
    • Hepsini izlicem her gün 1 ini izlerim sonra en çok hangisi ağlatırsa eig ona :D

Kızlar Ne Diyor 20

Yükleniyor...