Kapat

Kahraman Tazeoğlu' na ait şiiri seslendirdim. Söyleyebilmiş miyim? Beğendiniz mi?

Kahraman Tazeoğlu'na ait bir şiir seslendirdim. Ve gelen yorumlara göre şiir yorumlamaya devam edeceğim. Lütfen herkes ciddi yorumlar yaparsa sevinirim. Belki gelecek mesleğim olabilir. Yorumlarınızı bekliyorum. Teşekkür ederim.

http://vocaroo.com/i/s1XR5tsnQ6IR

Güncellemeler:
Bir diğer şiirim ise budur, dinlemek isteyenler için;

http://vocaroo.com/i/s17w9xowGyd7
Dinledikten sonra yorumlarınızı bekliyorum..

0|0
3114

En İyi Kız Görüşü

• Aman hata yapmayayım diye çok kontrollü okumuşsun o yüzden duygu geçişi hiç yok.
    Kötü değil ama iyi de değil, orta da kalmış.
    Diksiyonun güzel ama :)

1|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 30

• Güzel olmuş

0|0
    0|0
  • Yüreğine sağlık çok iyi

0|0
    0|0
  • Kahraman Tazeoğlu ile sizi kıyaslamak olmaz ama yüreğinize sağlık çok güzel seslendirmişsiniz :)

0|0
    0|0
  • iyi olmuş

0|0
    0|0
  • Severim bu siiri ses tonun iyi yalnz bu kadr vurgulu uzerne basa basa soylememelisin her cumleyi :) güzl seslendrmissin

0|0
    0|0
  • Kahraman ı sevmem pek. ç

0|0
    0|0
  • Ne tuhaf değil mi içimi acitanda sendin, acımı dindirecek olanda... bu şiir gerçekten çok güzel ve güzel seslendirmissin

0|0
    0|0
  • Ağzına sağlık :) o adam bana hatırlamam gereken birini hatırlatıyo ama dinlemeyi severim ve sende güzel yorumlamıssın :)

0|0
    0|0
  • En sevdiğim şiirlerden biri çok güzel okumuşsun çok beğendim.

0|0
    0|0
  • baya iyi :) çok severim bu şiiri vurguların çok yerinde ses tonun da etkileyici

0|0
    0|0
    • söylemeyi unutmuşum sona ekleme yapmışsın
      benden..
      içimden..
      terkediyorum..
      (seni diye bişey yok şiirde)

• Teşekkür ediyorum. İnan ki o kadar içten okudum. Şiirin ahenk ve düzenini bozmak istemezdim fakat ''seni'' kelimesini istemeden söyledim. Sonunda bende farkına vardım lakin düzeltmek de istemedim açıkcası. Çünkü ruhumun en derininden geldi o kelime. Şiirinde düzenini bozduğunu düşünmüyorum. Yine de teşekkür ederim yorumun için :)

• anladım tabiki olabilir :)

• Ağzına sağlık :) güzel seslendirmişsin beğendim

0|0
    0|0
  • Bu ses senin mi yaa çok güzel bence dinlenilesi sesin var :)

0|0
    0|0
  • K. maras goksun myo öğrencisiyim sesin bana kadar ulasti ve cok begendim :) devam et oku bol bol siir oku ve hatta ezberle. Ilerde eşine oku cok mutlu edersin

0|0
    0|0
    • Kahramanmaraş'ın Elbistan ilçesine geldim 5-6 kez. Annemin memleketi olmasından dolayı. Çok beğendim. Daha yeni yeni gelişen bir il. Sevdim ilçeyi hele de Küçükler Ocakbaşı restorant'ını..

Yorumun için teşekkür ederim. :) Umarım mutlu edebilirim.

• Elbistan cok gelismis evet :) cok guzel ama ben göksundayim. Sinema yok kafe yok kiz kiza cikmak bile imkansiz herkes bakio.

• Güzel olmuş birisi olmamış sen olmuşsun fon müziği de güzel beğendim ağzına sağlık

0|0
    0|0
  • sesin güzel. devam etmelisin

0|0
    0|0
  • Bence iyi olmuş :)

0|0
    0|0
  • yüreğine sağlık, güzel olmuş :)

0|0
    0|0
  • Sesine sağlık çok beğendim. Sabah sabah aglattin.. 😊