Project x tarzı film önerir misiniz?

project x tarzı film önerir misiniz? yani gençlik filmi vs.

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• son dönemlerde müzikal filmler yapar oldular gençlere yönelik

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• yeni öğrenci var 90 lı yılların en süper filmi zaten bu amerikan lise filmlerini başlatan film süper bişi izle kesin

0|0
    0|0
    • zoraya bulaşmadan sonra onu izleyeceğim resimlerine baktım hoşuma gitti teşekkürler :)

• face adresin var mı ordan konusalım

0|0
    1|0
  • KAnks BAk Şİmdi Verceeğim Fİlmileri MUtlaka İZLe ''ZOHANla buluşma'' ondan sonra ADAM SANdler'in tüm filmlerini izle... BU filmler gerçekten kaliteli.SOnra gel bu yorumu en güzel cevap yap::)

0|0
    0|0
    • evet adam sandlerin filmleri iyidir izledikten sonra yorum yapacağım :)

• SADece onu değil ama Aamir Khan'ın tüm filmleri mesela ghajini izle :)

• frağamını izledim tarzım değil

1|0
    0|0
    • ön yargı...

fragmanı izlerken bende öyle demiştim hatta amatör çekim olduğu için ilk başlarda sıkılmıştım filmin ortalarına doğru zaten eğlence başlıyor :)

• ABD gençlik filimleri bana çok güzel gelmiyor daha aksiyon ve bilim kurgu erotik tazrı olmalı

• renkler ve zevkler tartışılmaz tabi ki:)

• 3 idioys, ,

0|0
    0|0
  • 3 idiots

0|0
    0|0
    • onu izlemiştim gerçekten keyifli bi film izlerken insanın canı sıkılmıyor :)

• ben daha izlemedim bunu herkes bu ismi yazıyor bende yazdım:D güzel filmmi izliyimmi bugün?:D

• bence izle eğlenceli film :D

Kızlar Ne Diyor 2

• Freedom Writers.

1|0
    0|0
  • Filmden anlayan demişsin de, project x kadar berbat bir film görmedim :D Dandik bi parti havasında 2 saat geçen sıkıcı bi film işte, o tarz istiyorsan Sex Drive var onu öneririm

0|0
    0|0
    • bence acaip bir film izledikten sonra house party yapasım gelmişti de sonra binada oturdugumu farkettim :D herkesin zevkleri farklıdır :) sex driveyi de izlemiştim sonra sıkılıp kapatmıştım önerdıgın için teşekkurler :)

Yükleniyor...