Ankara Sakarya Caddesindeki heykellere bir anlam verebilen var mı? Sanat diye itelemişler belediyeye. Sizce?

Belediyeye fena itelemişler. Özellikle ortası delikli bir heykel var ona hiç anlam veremedim, takıntı oldu. Özellikle o heykele bakıp da, "bu heykelde sanatçı şunu anlatmak istemiş" diye çıkarım yapabilen var mı? :D :D :D

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Link ver bro Antalya'dakiler ne yapacak :D

0|0
    0|0
    • link veremiyorum ama leylakdali diye bi blogda var delikli heykel bulabilirseniz bi bakın, ben bi bok anlamadım heykelden :D :D bildiğin kütüğü yontup ortasını delip sanat diye koymuşlar

Kızlar Ne Diyor 2

• Yüksel caddesindeki heykellere bayılıyorum

O tarz heykeller üsküpte de vardı

Lüzumsuz insanları kaldırıp onların yerine de heykel koysalar hiç fena olmaz

0|0
    0|0
  • Favori heykelim her daim

ODTU'deki Calculus'ten C aldim heykelidir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Karapürçek mah. parklara garip garip heykeller koymuşlar balinan kuyruğunu :S

değişik işte bazıları varki hiç anlama veremedim

0|0
    0|0
  • o heykeller yıllardır orda :)) avrupada çok muş öyle heykeller :) ama bence güzel bana itici gelmiyo :) kadıköydede boga var :)) bence güzel :)) bi anlam vermek saçma güzel işte :))

0|0
    0|0
    • hafız bildiğin cilalı kütük, nesil güzel allahını seversen :D :D :D

• dogru :) malzeme çok kötü :) bide ters saçma yerlere koymuşlar :) daha gzüel olabilirdi :) bide çok pis çevresi biraz şişeeri filan :)) kısmen haklısın ama güzel heykeller olsa şehir güzelleşir :)

• Atina'da sağda solda heykeller var. Paso her yer heykel. Bence çok güzel bi' şey. Sen anlamamış olabilirsin ama heykel bi' sanat. Daha fazla olsa keşke.

Bahsi geçen heykelii bilmediğimden yorum yapamıyorum. Fotoğrafını koysaydın bari.

0|0
    0|0
Yükleniyor...