Ücretsiz WhatsApp kontor yiyor

Telefona WhatsApp 2-8-29 sürümünü yükledim.Ayarları kablosuz hücresel ve kablosuz ağ devre dışı iken etkin değil olarak ayarlladım.Vesorunsuz kuruldu.2014'e kadar ücretsizz kullanım dedi. ve çok güzel herşeyi resim gönderme mesajlaşma yaptım ama arada bir kontor şu kadar kesildi bilgileri gelere 10tl kontörümü yedi.nedir bunun derdi bu sorunu yaşayan var mı?

Güncellemeler:
yorum yapan herkese tsk

0|0
9|10

En İyi Erkek Görüşü

• internet paketin olmadan senin kontörler üzerinden bağlanır gül apla :)

bu arada telefonlarımız aynıymış :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Android telefonunuzda internete baglanmak icin pkat veriyi acmaniz gerekir ve actiniz anda telefonda yukklu uygulamalar guncel surumleri varmi diye kontrol eder yada hesaplariniz kendini senk. Eder atiyorum facebook paket yaptiniz facebooka girerken kontorunuz gider cunku sistemdeki programlarda interneti kullanir

1|0
    0|0
  • Telefona WhatsApp 2-8-29 sürümünü yükledim.Ayarları kablosuz hücresel ve kablosuz ağ devre dışı iken etkin değil olarak ayarlladım

what dedin gülümm

1|0
    0|1
    • :)) Telin seçenekler kısmındaki ayarlarını anlattım. kontör yemesin diye :)) Ama genede sömürdü :(

• internetin sinirsiz degilmi senin?

40 lira ödüyorum aylik ve 2 gb internetten sonra internet 64 k/bit düsüyor hizi !

1|0
    0|0
  • büyük ihtimal dikkat etmemişsindir ama kurarken ücretlendirme bölge ve şebekeye göre farklılık göstermektedir diye uyarmıştır.

1|0
    0|0
  • net paketin yada wifi baglantin yoksa android telefon her zaman nete baglandigi icin kontor yer o yuzden net paketsiz kullanacaksan wifini ac telefonun mobil ag ayarlarini kapa

1|0
    0|0
  • O program ücretsiz ama Kablosuz İnternet ile ücretsiz :)

1|1
    0|0
  • Yıl 2013 hala İnternet paketi olmayan insanlar var...

:d

1|1
    2|1
  • internet paketin yoksa gider kontörler

1|0
    0|0
  • telefon android mi yoksa markası ne ?

1|0
    0|0
    • cevaplamadığın şeyin teşekkürünüde istemiyom hıh :)

• estağfurullah :)

• :) o son çare önce bir çözümü varmı diye sormak istemiştim

Kızlar Ne Diyor 9

• O whatsapp beni batırdı şimdi bende onu batrcam wifi ile bağlancam artk sadece :D

1|0
    0|0
    • wifi bağlanıyorum zaten.Telin net ayarlarını kapattım

• Tşk ederim

• Telefonun 3G internetini kapatıyorsun sanırım? Yoksa interneti toptan kapatırsan kablosuz ağları göremez.

• Yerler gulxx yerler, yemem derler ama yerler.

1|0
    0|0
  • Yer.

1|0
    1|0
  • acaba belli bi kotası var sen onu doldurmuş olabilirmisin

1|0
    0|1
  • Whatsapp nedir ya, Tango, en kötü ihtimal Viber yükleyin.

0|0
    0|0
    • yaa biri illa yükle şahane dedi evet güzel gerçekten ama bu kont.olayı canımı sıktı.

• Bence sen o whatsappi kaldır bacım, bana çok ergence geliyo numaraya kablosuz ağdan mesaj atmak.. Tango yükle, onda mail hesabı yeter diye biliyorum, kullanması daha nezih ve kapsamlı.

• Kaldırdım zaten hakikaten onunla uğraşılmaz.Habire millete laf yetiştir dur.telde eksik kalsın ben sadece nedenini merak ettiğim için sordum ve kesin bir sonuca varamadık.Ayrıca zaman ayırıp cevap yazdığın için Tşk ederim :)

• İnternet paketin yoksa, wifi ile bağlanmıyorsan kontörünü yer tabi ki. :)

0|0
    0|0
    • wifi bağlanıyorum sorunu biliyorum artık.nokia'da wifi bağlantısı kapsama alanı dışına çıktığı zaman ben bağlantıyı devre dışı olarak ayarladığım halde whatsApp otomatik şebekeye bağlanıyor ve devam ediyor bu yüzden kontörler gidiyor ve nokiada ne kadar uğraşsam da kapatmıyor program kendini hep aktif.

• internet paketin olmadan kullanırsan kontür yer tabi

0|0
    0|0
  • Aynı sorun bende de oldu yaa net paketi olmayınca tl yiyor. ben de net paketi aldım sorun yok şuan

0|0
    0|0
  • Internet aboneligin lazim ona yada wifi. Yoksa boyle kontor yiyor whatsapp

0|0
    0|0
    • wifi bağlanıyorum sorunu biliyorum artık.nokia'da wifi bağlantısı kapsama alanı dışına çıktığı zaman ben bağlantıyı devre dışı olarak ayarladığım halde whatsApp otomatik şebekeye bağlanıyor ve devam ediyor bu yüzden kontörler gidiyor ve nokiada ne kadar uğraşsam da kapatmıyor program kendini hep aktif.

Yükleniyor...