"akıl" ne demek? şöyle beni ya da bizi iyice tatmin edecek bir açıklama yapcak olan var mı?

mesela akıl hangi kökten gelir? ve bunun anası babası dalları kardeşleri abeyleri kimdir?
AK-IL asedes AK=Temiz, pak. pekey. "IL" nedir bu ecbeniyi kim soktu ya da bu ecnebi IL'ı ve melez AK'ı kim birleştirdi _?

0|0
12

En İyi Kız Görüşü

• Ya öyle herşeyi böle böle ne demek diye bakarsan çok zor hayat hepsi anlamsız genelde.

0|0
    0|0
    • onun için umursamadığımız için ülke işgal altında kalmış. her ulus kendi öz dilini bilmeli.

• Yav bunun işgal ile ne alakası var. Ben sana herşeyi alakalandırma diyorum. Saçmalamışlar genelde. Akıl başka bir dilde başka birşey. Çevirmişler saçmalamışlar. Mesela burun :D Antalya :D ne alaka bir kaç heceyi bir araya getirip koymuşlar

• :D canım benim dillerini kaybeden topmlumlar hep işgal altında kalmıştır. olayı bu kadar basit bir şey miş gibi görmemelisin. neyse senin için hayat laylaylom :D bu konu ağır :D

En İyi Erkek Görüşü

• haha çok manidar.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 1

• ya okulda hep gösterildi... siyaha neden siyah demişler
    kahve rengine neden kahve rengi denmiş... kahvenin rengi ne?

boş ver kafana takma... yaşamana bak...

0|0
    0|0
Yükleniyor...