Kapat

"akıl" ne demek? şöyle beni ya da bizi iyice tatmin edecek bir açıklama yapcak olan var mı?

mesela akıl hangi kökten gelir? ve bunun anası babası dalları kardeşleri abeyleri kimdir?
AK-IL asedes AK=Temiz, pak. pekey. "IL" nedir bu ecbeniyi kim soktu ya da bu ecnebi IL'ı ve melez AK'ı kim birleştirdi _?

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• Ya öyle herşeyi böle böle ne demek diye bakarsan çok zor hayat hepsi anlamsız genelde.

0|0
    0|0
    • onun için umursamadığımız için ülke işgal altında kalmış. her ulus kendi öz dilini bilmeli.

• Yav bunun işgal ile ne alakası var. Ben sana herşeyi alakalandırma diyorum. Saçmalamışlar genelde. Akıl başka bir dilde başka birşey. Çevirmişler saçmalamışlar. Mesela burun :D Antalya :D ne alaka bir kaç heceyi bir araya getirip koymuşlar

• :D canım benim dillerini kaybeden topmlumlar hep işgal altında kalmıştır. olayı bu kadar basit bir şey miş gibi görmemelisin. neyse senin için hayat laylaylom :D bu konu ağır :D

En İyi Erkek Görüşü

• haha çok manidar.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 1

• ya okulda hep gösterildi... siyaha neden siyah demişler
    kahve rengine neden kahve rengi denmiş... kahvenin rengi ne?

boş ver kafana takma... yaşamana bak...

0|0
    0|0
Yükleniyor...