Koku filmini izleyen var mı?

koku filmini izleyen arkadaşlarım varmı? kitabını okuyan varmı? sizce önce filminimi izlemek gerekli yoksa kitabını okumakmı?

0|0
11|10

En İyi Kız Görüşü

• Eğer filminide izleyeceksen kitabı hiç okuma derim..Ama benim için kitabını okumak her zaman daha eğlenceli.Bütün herşey senin kafanda, herşey senin istediğin gibi karakterler vs. filmini izlediğinde yönetmen ne istiyorsa onu görüyorsun gibime geliyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Filmini izledim ama kitabını okumadım. Şunu da belirteyim 2 ay oluyor filmi izleyeli ve nere de kiminle ne zaman izledim bir türlü aklıma gelmiyor ama film güzeldi.

0|0
    0|0
  • tam 5 kere izledim. izlemesini istediğim her şahısla izlemek zorunda kaldım ama hiç sıkılmadım. çok güzel bir filmdi gerçekten. baya enteresan bi konusu var zaten

0|0
    0|0
  • izlemedim ama genelde önce kitabını okuyup sonra filmin kendisini izlersen çok daha keyifli izlersin. ayn bir sınava çalışarak girmeye benziyor, çok haz verici.

0|0
    0|0
  • izlemedim,okumadım,bilmiyorum

0|0
    0|0
  • filmi izle daha kolay olur

0|0
    0|0
  • kafana göre takıl

0|0
    0|0
  • okumadım ama güzeldi.

0|0
    0|0
  • kokusundan izlenir mi o film :P

0|0
    0|0
  • ...Büyüüüüü

0|0
    0|0
  • korku filmini izlemiyorum artık korkularımı da yendim:D:D:D:D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Filmini izledim, güzeldi. Kitabını okumadım. Her zaman önce kitap sonra film derler.

0|0
    0|0
  • izledim cok güzel bir filmdi...

0|0
    0|0
  • Ben izledim ama kitabını okumadım. Güzel film. Kitap belki daha ayrıntılara giriyordur.

0|0
    0|0
  • bence filmi izlemelisin gerçekten çok başarılıydı gözümü hiç ayırmadan izledğim filmlerden birkaç tanesinin içinde yer alır :)

0|0
    0|0
  • Ben izlemiştim ...Güzelliğin kokusunu yakalamak... Muhteşem bişeydi ne zeka vardı be adamda.. İzlediğim en güzel psikolojik dramdı...

0|0
    0|0
    • Haa pardon bi kısmını kaçırmışım... Filmi izle direk kitabı falan bırak ..

• teşekkürler.. çok iyi dediler evet.. ama sanırım kitabı okumakta takılı kaldım ben.. :)

• izledim etkileyici bi filmdi

0|0
    0|0
  • Kitap okumayı sevmiyorum maalesef.O yüzden filmini izledim ve çok beğendim.

0|0
    1|0
  • Film zaten kitabın çeyreğini anlatabiliyor sadece

0|0
    1|0
  • Kitabını severim

Süskind'e hakaret olmuş film

0|0
    0|0
  • Önce filmi izledim sonra kitabı okudum. Önce kitabı oku.

0|0
    0|0
Yükleniyor...