En son ne zaman anlatımı güçlü bir kitap okudunuz?

en son ne zaman anlatımı güçlü bir kitap okudunuz ?
Edebi değeri olan kitaplardan bahsediyorum. Bunun gibi.

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• Kurk Mantolu Madonna'yı okuyorum, yarıladım. Daha bitmedi ama, Sabahattin Ali'nin anlatımı ve tasvirleri muhteşem. 😊

Bu kitabın adı ne, merak ettim. 😊

1|0
    0|0
  • bunun dili ağır değil ki, bu gibi edebi sözcükler bulunduran sözlükler var çok değil 1 haftada bu kitabı anlar hale getirir seni o sözlük. bunun diline ağır diyorsan ne diyeyim

0|0
    0|0
    • ağır demedim güçlü dedim ve kitap son sayfadan ibaret değil. bana edebiyat anlatma. tescilli bir kitap o

• Bir tane okudum oda senden önce bendi

0|0
    0|0
  • Ben gerilim, bilim kurgu, fantastik ve korku sevdiğim için hiç sanırım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bu kadar detaylı agır vakur kıtapları okudugum zaman ana konudan uzaklasıyorum. o yuzden mumkun oldugunnnnnnca almıyorum bakmıyorum.

0|1
    2|0
    • kısaca edebiyattan anlamıyorsun. muhtemelen soğuk kahve, sabah uykum vs. okuyorsundur

• ınsanları yargılamadan once kendı okuduklarınında yasına gore nasıl battanıye-gozluk modunda okunur seyler oldugunuda dusunmelısın... ama demekkı senıde ruhun bu degıl mı kısaca edebıyattan anlıyorum anlamıyorum meselesı degıl bu. tercıh meselesı. okumayı denedım sevmedım ama dıger okudugum kıtaplar bana daha ıyı ve anlatımı guclu geldı. cunku detay yoktu. kadının fransız dantellı gıysısının ıcıne yansıyan gunesın batımından bana verdıklerı hısten bahsetmıyordu. dolayısıyla. senın okuduklarında yasına gore fazla agır. dedıgım gıbı terrrcih meselesi...

• aslında okuyorum ama şimdi fantastik okuyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...