Kapat

Bana felsefi ve edebi değeri çok yüksek olan bana bir şeyler katabilecek bir kitap önerin?

felsefi ve edebi değeri çok yüksek olan bana bir şeyler katabilecek kaliteli bir kitap önerin?

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Bu zamanankadar yazılmış en iyi felsefi kitap sofie'nin dünyasi , ama anlamak her yiğidin harcı degildir

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 12

• Rus klasiklerini tavsiye ederim. Dostoyevski leri yala yut. Öyleki adamı şu an mezardan çıkarsalar cesedini yalarım (ıstırırım).

0|0
    0|0
    • geldim ben dostoyevsiki ne zaman ısırıcan

• şaka yaptım be kızmana gerek yok reis ard ne la senin gibi kitap okuyan adam art yazar :D

• oda doğru. yanlış yazmışım. o kadarda takılmamak lazım. yani edebiyatın geri kalan bütün kurallarını hiçesayan bir kullanıcı olarak, aralarında sadece 2 tuş mesafe olan bir klavye typo su nu kendime yedirebilirm.

olamaz seppuku harakiri. hiyaaaaa (3 numaralı çekmecedeki revolvera uzanılır.)

• Yaşar Kemal iyidir

1|0
    0|0
  • Nietzsche kitapları, Hermann Hesse-Siddhartha, Caner Taslaman Kitapları iyidir.

1|0
    0|0
  • Şems oku ruhul beyan oku yunus oku

0|0
    0|0
  • Tao Te Ching

0|0
    0|0
  • kafka / dönüşüm

0|0
    0|0
  • Hamlet bence

Hakkı ile okursan çıkarılacak dersler, Alınacak mesajlar Çokça

Ayrıca ben biraz da siyaset isterim diyorsan J. J Rousso öneririm. Toplum sözleşmesi iyidir

0|0
    0|0
  • Riasale-i Nur

0|0
    0|0
  • Sartre - Bulantı

0|0
    0|0
  • canan tan-en son yürekler ölür

0|0
    0|0
  • Mevlana ve yunus Emre oku

0|0
    0|0
  • Şibumi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...