Müzik zevkinizi yargılıyanlara karşı tepkiniz ne oluyor?

Günümüzde müzik olmazsa olmaz haline geldi. Sizin müziğinizi yargılayanlara karşı nasıl bir tepkiniz var?

Mesela ben Türkü dinlerim. Ahmet kaya , neşet ertaş gibisinden başka dinlemem. Bu türde . Arada bire yabancı dinlerim onlarda işte lenka , jutty ranx gibi kişiler. Sade müzikleri vardır. O yüzden...

Sizinde hangi tür müzik dinlediğinizi merak ediyorum :)

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• misal ben

eaaa

sırf göreceğim baskılardan korktuğum için

serdar ortaç ın şarkılarını seviyorum diyemiyorum

0|0
    0|0
    • Serdar Ortaç şarkıalrını sevmem. Serdar ortaç ıda sevmem. Hemde hiç sevmem ama sana saygı duyarım. Sonuna kadar... :)

Kızlar Ne Diyor 5

• Keyfimin kahyası mı,kim oluyor onlar ..

0|0
    0|0
  • i spit on your grave

0|0
    0|0
  • Yargılarım.

0|0
    0|0
  • S*ktr git sen kendini yargıla

-Derim :D

0|1
    0|0
  • Hiç umursamam o kim ki? Zaten bu tür insanlarla da işim olmaz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• afedersin şeyimde olmaz. yargılasınlar tabi ki.

0|1
    0|0
  • Ben belirli bir kaliteyi içeren her şeyi dinliyorum ama bu kaliteyi taşıyanlar hep etnik, folklorik ve de klasik Batı müziği türünden çıkıyor. Mozart, Bregovic, Livaneli, vs...

Yargılanırsınız çünkü sonuçta, dinlediğiniz müzik, kişiliğinizin bir yansımasıdır. İnsanlar başka insanları yargılamak, değerlendirmek, tanımak isterler. Bundan doğal bir şey yoktur. Ve ellerine geçen bütün malzemeleri kullanırlar, dinlenen müzik de buna dahildir bir internet sitesinde yazdıkların da buna dahil.

Buradaki tek sorun, yargılama biçiminin yozlaşmışlığı. Yargılayan kişiler yozlaştığı için sorun oluyor. Sırf türkü dinlediğin için eminim "geri kafalı" "banal" olarak değerlendiren bir yığın kişi mevcuttur, çünkü halk müziğinin "banal" bir şey olduğu onlara aşılanıyor ki kültürel değerlere düşman oluyorlar. Yozlaşmışlıkla ilgili

0|0
    0|0
  • Bu aralar J. Cash takılıyorum

link

link

link

link

0|1
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • İnsanların müzik zevklerine saygılıyımdır. Ama arabesk rap'te bu saygım uçup gider.

Tarza gelirsek listede bunlar var şu anda.

link

link

0|0
    0|1
    • Arabesk rap zaten çok saçma bir tane ilahi yada arabesk beati al koy alt plana ardından başka her yerim jiletli yüzüğü takmış evleniyor sevdiğim çok sevd,im ... Çok saçma hakkaten

• yargılayan yargılar oturup onlarla münakaşaya girmem metal ve caz müzik hariç birçok müziği beğenirim genelde

0|0
    0|0
  • sıç da bokunla oyna, derim

0|0
    0|0
Yükleniyor...