Bu karanlık günler ve müzik. Eğlenceli bir şeyler mi, hüzünlü mü?

Merhaba arkadaşlar. Sizlere daha önce bachata ile ilgili bir soru sormuştum. Şimdi sizlere çok tanınmış bir şarkının ''Stand by Me'' nin bachata versiyonunu hediye ediyorum, dinleyiniz. link

Bu şarkının birçok eğlenceli türü birçok sanatçı tarafından yeniden düzenlenerek adeta anonim haline gelmiştir. Bir de Richie Sambora ile Bon Jovi ve birkaç arkadaşı da beraber söylemiştir bu şarkıyı. Bu türü de çok eğlencelidir, buyrunuz. link

Tabi bachata kısmına gelirsek size çok da iyi olmayan bir bachata çifti sunuyorum Stand by Me ile dans eden. Tabi onlar bildiklerimiz bu kadar deyip kendilerince mütevazi bir video çekmişler, yine de cesartelerinden dolayı saygı duymak gerekir. burunuz. link

Ve sizler arkadaşlar. Böyle sürekli dinleyebileceğiniz, anonim haline gelmiş, çeşitli danslar edebileceğiniz müzikleriniz var mı? Örnekler, öneriler, tavsiyeler bekleniyor. Haydi iyi cumalar :)

0|0
0|2

En İyi Erkek Görüşü

• Bachata yı biraz daha açıklayabilirmisin?

Salsa nın bir türümüdür bu

0|2
    0|0
    • Öğretilirken salsanın bir alt kategorisi imiş gibi öğretilse de aslında ayrıdır. Temel özellikler aynı olduğundan ve bachatayı yapan halkın azınlığından olsa gerek salsanın alt grubu olarak kabul görüyor.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Bugünlerde eğlenmek mümkünmü sence ?

0|0
    0|0
    • Eğlenmek mümkün mü, değil; ama bir 5dk olsun huzur bulmak ister mi insan, evet.

Yükleniyor...