Kişisel gelişim kitap önerileri?

Arkadaşlar bu aralar kendimi her konuda çok kötü hissediyorum iş,özel hayat, sosyal hayat vs.. Kişisel gelişim kitapları okuyayım diyorum belki bu moddan çıkmama yardımcı olur. Okuduğunuz ve önerebileceğiniz kitaplar var mı?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Kişisel gelişim kitaplarını okumadan kendi kişiliğini çevrendekiler ile geliştirsen daha mantıklı olur
    çok kitap okumak istiyorsan bilim kurgu fantastik felan oku bence

1|0
    0|0
    • aslında çok doğru söylüyorsun arkadaşım ama şöyle bir durum varki çevremdeki bazı insanların kişilik sahibi olduğundan şüpheliyim o yüzden kitaplara yönelmek istedim. yinede teşekkür ederim.

En İyi Kız Görüşü

• Rezonans kanunu -Pierre Franckh
    Tanrılar okulu - Stefano d'anna
    çerez kitaplar değil yalnız.
    daha akıcı olsun diyorsan mümin sekman, oğuz saygın, ahmet şerif izgören okuyabilirsin

1|0
    0|0
    • mümin sekman herşey seninle başlar okumuştum daha önce rezonans kanununu almayı düşünüyorum teşekkür ederim

• rica ederim. pişman olmayacaksın..

Erkekler Ne Diyor 5

• 1|0
    0|0
  • öneri vermiyorum çünkü okuma. sadece gaz vermekten ibaret ve en ufak bir hayal kırıklığında tüm gazı kaçıyor. onun yerine edebiiii eserler oku. psikolojik kitaplar oku.

1|0
    0|0
  • Kişisel gelişim kitabından da bunları yazan o "yaşam koçları"ndan da uzak durun, onların çözümlerinin sizde işe yarayacağı garantisi yoktur. Onlar sadece kendi küçük başarı hikayelerini satan kişilerdir.

Bunalım varsa bir psikologla konuşun. Daha doğrusu önce dostlarınızla dertleşin.

0|0
    0|0
  • hepsinin sonunu zorla getiriyorum

0|0
    0|0
  • Erdal Demirkıran kitapları güzeldir. Ama o tür kitaplar tavsiye etmem kendini keşfet.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...