Kuzenim evde yapalım dedi sizce?

Kuzenim erkek kuaför ü. Vicudunda 9 tane dövme var. Gecende gördüm bende. O abi ne kadar tuttu dedim. Bende yaptırırım belki. Ben yaptım dedi. Kuaför de makinesi var. Bana da yapıcak evde. Bikaç gün sonra. Sizce bir riski olur mu ya da yapabilir mi istediğim gibi.

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Bu tarz şeylerde profesyonel olmayana yaptırmamak lazım. Sonrası kötü olabiliyor ve geri dönüşüde yok. İyi düşün.

0|0
    0|0
    • Ya geri dönüş sorun değil. Zaten cocukca bisey yaptırmıycam da acaba becerebilir mi diyorum. Bedava. Yaprım dedi. Ayıp olur. İyi yapabiliyo musun diye soramıyorum da

• Herkes yaparım der ama işçilik saçma sapan çıkar ortaya kaldıki mikrop kapma riskide var. Belki bunu bedava yaptırıcaksın ama daha sonrası mikrop kaptığında bir ton masraf yapıcaksın. Böyle şeyler hafife alınmamalı.

• Yapar bence

0|0
    0|0
  • pek hijyenik olmaz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• git adam gibi bir yerde yaptır. istediğin gibi olmaz bir de hastalık kaparsın şimdi. hem o soru başlığı ne la öyle

0|0
    0|0
  • Enfeksiyon ya da bulaşıcı hastalık kapma ihtimalin var. Merdiven altı diye tabir edilen dövmeciler bayağı sıkıntılı oluyor. Bence hiç bulaşma. Git hijyenik iyi bir yere. Parasıyla yaptır.

0|0
    0|0
    • Param yok :D bedava yapcak hem. Kendine 9 tane yapmıs bir sorun yok. Suana kadar.

Yükleniyor...