Ağlatacak bir film bilen var mı?

Şöyle filmin başından sonuna kadar gerekirse, ağlayabileceğim bir dizi var mı bildiğiniz?

0|0
9|11

En İyi Erkek Görüşü

• ya ben ağlamak istediğimde son samurayı izlerim tom cruise ın oynadığı, son sahne hele gidiyorum yani, bak şimdi yazarken bile gözler,idoldu.

şaka yaptığımı düşünmeyiniz gercek duygularımdır,

bide neşeli günlerin duygusal sahneleri cok sarıyo

bide bi film daha vardı şimdi onu hatırlayamadım

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Hachiko a dog's story - garantili ağlama sunuyor. Babamı bile ağlattı bu film

ayrıca Lovely Bones var...onda da ağladım bak:)

1|0
    0|0
  • kasımda aşk başkadır var.

aaa bir de ;

eternal sunshine of the spotless mind var... süper kesinlikle tavsiye ediyorum !

3|0
    0|1
  • Neden ağlamak istiyorsun ki? Borat diye bir film var. Borat Pamela Anderson'a aşık oluyor sonra öğreniyor ki başkalarıyla yatıyormuş ve dünyası yıkılıyor link

1|0
    0|0
  • bende p.s. i love you diyorum ahaha klişenin allahı :)

2|0
    0|0
  • İçindeki bazı duygulara dokunan bir film "Mar Adentro" İçimdeki Deniz. İzlemeni öneririm.

1|0
    0|0
  • My Sassy Girl i deneyebilirsin; ben aglamadim ama gozlerim dolmustu sonuna dogru film izlerken hic aglamadigimi varsayarsak senin aglama potansiyelin baya yüksek o izlerken :))

1|0
    0|0
  • My Sassy Girl (izlenmeli) - p.s. i love you - 500 days of summer(güzeldir) - The Lake House(romantik işte) - Eternal Sunshine of the Spotless Mind(izlenmeli) - Jeux D'enfants(harika bi film)

1|0
    0|0
    • hepsini yazmışsın arkadaş bana yazacak kalmamış :)

• daha çok var , etkileyen filmi bulmak daha önemli kişinin neyi sevip sevemeyecegini bilemiyoruz.

• into the wild sonu çok güzel bitiyo kesin ağlarsın.dizi değil film ama:)

0|0
    0|0
  • love story -- bir zamanlar amerika -- canım kardeşim

0|0
    0|0
  • küçük emrahın acıların çocugu filmini tavsiye ederim :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• kesinlikle I'm Sorry I Love You... bunu izlemelisin.. Kore filmi ama durmadan ağlarsın yani ben hep ağlamıştım.

2|0
    0|0
  • taking chance ...hüngür hüngür..

1|0
    0|0
  • Sahtekar(Yönetmeni: Clint Eastwood. Angelina Jolie başrolde.)

1|0
    0|0
  • Lilja forever ı izleyebilirsin gerçekten bi dram

1|0
    0|0
  • Film mi dizi mi istiyorsun soru da dizi diyorsun açıklama da dizi...

Film ise notebook,eternal sunshine,babam ve oğlum. Dizi olarak hmm pek dizi izlemiyorum(birkaçı hariç) ama ezelin ramizin olduğunun sanıldığı bölümde ağladım (evet çok salakça )

0|0
    0|0
  • remember me

1|0
    0|0
  • Dancer in the dark: link

0|0
    0|0
  • Öyle bir geçer zamanki çok üzücü bir dizi.Onda sürekli gizli gizli ağlarım ben.Eğr ağlamak istiyorsan tavsiye ederim..

0|0
    0|0
  • notebook

0|0
    0|0
Yükleniyor...