Sevdiğiniz çizgi romanlar hangileri?

Çizgi roman takipçileri mutlaka vardır burada da. :) Favorileriniz hangileridir?

-Benim favorilerim Batman, Teks ve Zagor.

0|0
9|11

En İyi Erkek Görüşü

• Çizgi romanları düzenli satın alan belki de son kuşağın temsilcisiyim.
    Çocukluğumda serilerle kitaplarımız olurdu. Kimbilir kaç tane kitabımız oldu. Sene sonunda da onları ya satardık ya da takas ederdik. Çok güzel günlerdi. Okuğumuz popüler seriler ; Kızılmaske, Mandrake, Teksas, Tom Miks, Zagor, Mister No, Red Kit hemen akla gelenler.

Benim favorim Zagor. Mister No yine aynı şekilde çok sevdiğim bir diziydi.
    Marvel yayınları ya da DC Comics o zamanlar Türkiye'de pek popüler değildi. Yoksa Wonder Karısı, The Flash gibi kahramanları severek takip ederdim. Hatta The Flash'in 90'lardaki televizyon serisinde şu an ki babası John Wesley Shipp oynuyordu.

Baltalı İlah için : Ahyiaakkkkk

www.sergiobonelli.it/.../...iPad_1370874562506.jpg

0|1
    0|0
    • Ben böyle birkaç abi ve ablaya sahibim ve dediğiniz gibi sene sonunda yenilerini almak için ya satar ya da takas ettiklerini anlatırlar. Çok özenirim o devrin insanına. Ben de 11-12 yaşlarımdan itibaren yine böyle bir abla tavsiyesiyle başladım çizgiroman okumaya. İyi ki de başlamışım diyorum. Mister No'yu ben de severim. Deneyimlerinizi ve düşüncelerinizi aktardığınız için teşekkür ederim, keyifle okudum. :)

O zaman Baltalı İlah için benden de bir tane gelsin: Ahyiaakkk!

• EİC seçiminiz için teşekkür ederim.

• Rica ederim @DoctorGraham :) Ayrıca U2! Bayılırım.

Kızlar Ne Diyor 9

Erkekler Ne Diyor 10

• baltalı ilah forevır :D

0|1
    0|0
  • Donkişot :D

0|1
    0|0
  • Çizgi roman değil de manga okurum ^_^

0|1
    0|0
  • kızılmaske

0|1
    0|0
  • batman puslu kıtalar atlası, günlerin köpügü
    Çizgi roman okuyan kız candır adamın dibidir

0|1
    0|0
    • Çizgi roman okuyan insan candır bence de. Kadın-erkek ayırmaksızın. :)

• Zagorrrrrr☺️

0|1
    0|0
  • harry potter

0|1
    0|0
  • sin city, corto maltese, Maus, V for vendetta

0|1
    0|0
  • Marvelınkiler

0|1
    0|0
  • Şu ana kadar 4 çizgi roman okudum; Teksas, Zagor, Tommiks ve Swing. Bunların içinde en çok sevdiğim çizgi roman serisi Zagor'dur :-) Diğer saydıklarım Zagor kadar içinde gerçekçilik barındırmıyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...