Film önerebilecek var mı?

Yoldayım, sıkıldım. Doğru düzgün bir film varsa konusuyla birlikte yazar mısınız?

0|0
5|11

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• mr. nobody bir adamın hangi seçimleri yapsaydı nasıl olucaktı geleceği onu gösteren bir film ölümlerini aşklarını evliliklerini vs vs

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• DHOOM3---- Çocukluğundan bu yana babasıyla birlikte bir sirkte gösteriler yapan Sahir, sihirbaz ve illüzyonistlik alanında üstün bir tecrübe ve yeteneğe sahip bir gençtir. Ancak çalıştıkları sirk şimdilerde maddi anlamda zor günler geçirmektedir. Babası sirki kurtarabilmek için bankadan kredi çekmek zorunda kalır ve bu borcu ödeyemez. Alacaklıların baskısı talihsiz adamı intihar etmek durumunda bırakır, Sahir de çaresizce babasının intiharına tanık olur. Sahir'in artık hayatta tek bir amacı vardır: Babasının intikamını almak! Bunun için de sıradışı yöntemlerle kotaracağı ilginç bir soygun planı kurar. Sahir bu yolda sevdiği kadın Aaliya'nın yardımını alacak, kendisini durdurmak için görevlendirilen özel polislerden de kurtulmaya çalışacaktır.
    Hint yapımı aksiyon ve gerilim filmi olan Dhoom 3, popüler Dhoom filmlerinin de son halkası. Yönetmenliğini Vijay Krishna Acharya’nın ve yapımcılığını Aditya Chopra’nın üstlendiği filmin kadrosunda Abhishek Bachchan, Uday Chopra, Aamir Khan ve Katrina Kaif gibi isimleri görmek mümkün

0|0
    0|0
    • kesin izle derim aamir var daha ne olsun çok sürükleyici güzel bir film dir 4-5 kez izledim bu yakınlarda tekrrar izlemeyi düşünüyorum

• öyle tiplere çok gıcık oluyom insan az vakit geçirmesi sevgilisiyle siz kankamısınız sevgilimi * diyesim var o tiplere

• @Problem152434 bende ahahha :D

• Yokki sen buldum demistin sanki bana :/

0|0
    0|0
  • Truman show diyicektim biri benden önce söylemiş😄
    "Bay Evet" diyorum o zaman ben😄

0|0
    0|0
  • Google amcaya sor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Öğrenci işleri

0|0
    0|0
  • Fight Club
    Kung fu Hustle
    Seven
    The Others
    World War Z
    Old Boy
    Hannibal..

0|0
    0|0
  • the truman show

1|0
    0|0
  • Başlangıç filminde rüyalar işleniyor

0|0
    0|0
  • minyonlar

0|0
    0|0
  • Gora

0|0
    0|0
  • önericemde 2gün olmuş varmışsındır şimdiye :D

0|0
    0|0
  • V for vandetta izle eminim begenirsin

0|0
    0|0
  • Film değilde New Girl dizisini öneririm.

0|0
    0|0
  • ceepers cleepers 2 ya da not defteri

0|0
    0|0
Yükleniyor...