Karadeniz müziğini sevenler var mı aranızda?

severek dinlediğiniz Karadeniz müziği ve sanatçıları var mı? tarzlarını nasıl buluyorsunuz?

0|0
11|14

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

• olma mıı :) çok severim

link

0|0
    0|0
    • bunu da çok severim link

• @chemistzy o son linkini yapıştıracaktım ellerim bak boş kaldı şimdi :(

• @soran, çok güzelmiş ben ilk defa dinledm bu türküyü

@seteea, acele eden yol mu alırdı neydi böyle bi söz vardı :D nani-nanayı diyorsun galiba beni çok dinlendiriyor müziği

• en güzel ayrılık şarkıları hülya polat .. dertlerime dermanlar daha etmem sevdaluk ve bekar bekar .. volkan konak selçuk balcı tarık ihtiyar apolas lermi gokhan birben ve daha birsürü sayarım :)

0|0
    0|0
  • Kazım koyuncu, Yasemin Yıldız şarkıları hüzünlendirir. Karmate link ağlatır...

Slow karadeniz parçalarını severek dinlerim. "Karadeniz müziği aşktır."

0|1
    0|0
  • Kazım Koyuncu,Volkan Konak.Şevval Sam'ı da severim çok güzel söylüyor ama sadece karadeniz müziği değil o ayrı .

0|0
    0|0
  • volkan konak hülya polat

0|0
    0|0
  • Bir Karadenizli olarak tabikii seviyorummm :))

0|0
    0|0
  • Hotdog gibi bende Kazım Koyuncu ve Volkan Konak diyorum. Dahası beni boğar.

0|1
    0|0
  • Evet çok severim özellikle kazım koyuncu

0|0
    0|0
  • volkan konak

kazım koyuncu

şevval sam

favaorim kazım koyuncu :))

0|0
    0|0
  • Kazım koyuncu.. kim sevmez.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Kazım Koyuncu bu ülke topraklarında yetişen hem evrensel hem de yerel olmayı başarabilmiş olağanüstü bir sanatçıydı,aynı zamanda nitelikli bir aydın, değerli bir insandı...

Kendisini saygıyla ve özlemle anıyorum çok büyük bir kayıptır bu ülke için...

1|1
    0|0
  • Kazım Koyuncu'nun Zuğaşi Berepe'de olduğu zamanlar yaptıkları bi şarkı..çok severim Mehmetali Barış Beşli'nin de emeğini gözardı etmemek lazım. Aslen Hemşin türküsüdür.

Bilgi: hemşince Lazca ile ermenice karışımı bir dildir. Hemşinlilerin Ermenistandan göç edip yerleştiklikleri sanılmaktadır.

link

1|0
    0|0
  • kazım koyuncu-volkan konak... dahası beni bozar

1|0
    0|0
  • Yav nasıl anlatayım. Her türlü etnik müzik dinlerim. Erhu'sundan, throat singing'ine, latin'ine, balkan'ına kadar... Ama salt karadeniz müziği benim dinleyemeyeceğim kadar zor bir müzik türü... Ama Kazım Koyuncu, Marsis gibi sulandırılmış karadeniz müziğini severim.

0|0
    0|0
  • Kazım Koyuncu dışında dinlemem. link

0|0
    0|0
  • muhammed ali yılmaz,recebim,cimilli ibo.kazım koyuncu.

0|0
    0|0
  • Selçuk balcı diyorum başka da birşey demiyorum :)

link

0|0
    0|0
  • Ismail Türüt severim ve karadeniz şarkıları hoşuma gider. En çok dinlediğim öyle biri yok ama tv de yada radyoda çıkarsa zevkle dinlerim.

0|0
    0|0
  • Karadeniz müziğinin arabesk türündeki şarkıları çok güzel gerçekten. Şükrü Güler'i severek dinliyorum..

0|0
    0|0
  • Sorumu bu Şimdi.

" Ha bu ander Sevdaluk" ... Yok böyle bişiii

0|0
    0|0
  • kazım Koyuncu Seliminsaı çaldı mı akan sular durur...

0|0
    0|0
  • kazım koyuncu dışında çok dinlemedim.

0|0
    0|0
  • ben çok severim...

özellikle gökhan birben severek dinlerim...

0|0
    0|0
  • Gökhan Birben dinlerim.Bunun dışında tektük diğer türküleri ve kemençe yada tulum dinlemeyi severim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...