Rock müzik Bitiyor mu?

15-22 yaş arasında Rock-Metal Müzikten başka birşey dinlemezken , şimdilerde epic sound, film müzikleri tarzı şeyleri daha çok dinlemeye başladım. Acaba artık güzel rock müzikler yapılmıyor mu , bana mı öyle geliyor?

Güncellemeler:
Eski parçalar daha güzeldi sanki Pentagramı çok severdim artık hiç dinlemiyorum mesela. Rock-Pop tarzına dönüyolar sanki.
Mesela yine Rock dinleyeceksem bu genelde 80-2010 arası yapılan parçalar oluyo. Yeni çıkan güzel parçalar azaldı be hacılar bence

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Ben 1977 kuşağının bir üyesiyim. Rock ve metal müzik bizim dönemimizin olmazsa olmazıydı fakat bu demek değil ki başka müzikleri dinlemedim. Daha en başından beri klasik müzikten hoşlanıyordum. Jazz, soul ve blues her zaman ilgimi çekti, slow müzikleri dinledim ve yıllar içerisinde internetin yaygınlaşması sayesinde ben de film müziklerine (soundtrack) sardım. Hans Zİmmer, James Horner, Ennio Morricone ve John Williams gibi daha bir çok ismin yaptığı müziklerden etkileniyorum.
    Sadece film müziklerimi. Elbette hayır. Kaliteli ve anlamı olan her müzik benim için değerli. Dinlemenin tadı olan, bana dokunabilen her ses ve müzik ilgi alanıma girecektir.

Siz, güzel bir film müziğiyle başbaşa bırakıyorum ;

https://www.youtube.com/watch?v=ZbPlnKZP1fs

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Sana öyle geliyor

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...