Nasılım demek istedim nasılım?

bunları yazacağımı ve neler hissettiğimi bildiğini biliyorum ve kendimi avutmak için yazıyorum sana, affet hata olursa.
istemedim , farkındasın biliyorum tanrım ama istemedim. böyle bir dünyaya doğmak ve böyle yaşamak istemedim. sadece gökten düşen elmadan pay istedim. sırf senden korktuğum için iyilik yapıp , kötülüklerden uzak durmadım. sana saygı duydum ama cennet için yapmadım her şeyi. çok tene dokundum belki senin için yanlıştı ama ben sana dokunmak istedim, yapamadım.

pişmanım, farkındasın biliyorum tanrım. istemediğin çok şey yaptım ama yalnız hissettim. evinin bekçileri böyle yalakayken çok yalnız kaldım, yaşlılar , alimler, şucular-bucular böyle çıkarcıyken çok yalnız kaldım ; pişmanım..

hissiz kaldım ; sığınamadım. dualarım ikiyüzlü , hayallerim bencilce oldu ; engel olamadım. açılan avuçlarda cennet-cehennem, mal-mülk , saglık-hastalık dendi rızan-aşkın unutuldu, unutuldukça hissizleştim..

unutmaya yeltendim ; başı boştum ama hiç boşu boş bırakmadım. oldukça verdim seni unutmadım belki fakat hatırlamadığım çok zaman oldu.

kalbime yazarken bunları bildiğini bildiğim kelimeleri yazıyorum ; '' galiba ben olmadım'' ..

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Dualarimda önce "Razi olduğu, hakkıyla kulluk edenlerden olmayı nasip et" diye başlarım. Evet dünyevi isteklerimiz oluyor sonuçta aciziz ve nefsimiz var, lakin hiç bir güzelliği, mutluluğu Rabbimin rizasina değişmem.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...