Hiç Kuran-ı Kerim okudunuz mu? Okuduğunuzda hissettiğiniz duygular hisler?

Hiç Kuran-ı Kerim okudunuz mu? Ben ilk meali ile okuyunca çok etkilenmiştim, duygulanmıştım.

• Evet çoğu kez okudum.
    72% (23)31% (4)60% (27)Oy Ver
  • Hiç okumadım.
    6% (2)31% (4)13% (6)Oy Ver
  • Hatim yapmışlığım var.
    16% (5)8% (1)13% (6)Oy Ver
  • Arapça bilmiyorum..
    6% (2)30% (4)14% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Peygamberimiz (sav) en büyük mucizesi Kuran
Güncel.

0|0
11|4

En İyi Kız Görüşü

• türkçe mealani okuyorum

0|1
    0|0
    • Okuyunca ne hissediyorsun almeda?

• Çok mutlu oldum ya sevincini paylaşıyorum :) :)

• teşekkür ederim... :)

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

• Okudum. Bu kadar olağanüstü bir kitap asla bir insan elinden çıkmış olamaz. Zeka ve ebedi yanına çok şaşırırım hala.

0|1
    0|0
    • Değil mi sanki Allah ile konuşuyorsun..

• Evet aslına bakarsan çok heybetli ve merhametli birinide görüyorum. Yani Allah'ın bütün sıfatları görülebilir dikkat edilirse.

• Haklısın Allah ne kadar merhametli ise azabı da o kadar çetin.

• Arada okuyorum ama ilk seferde anlamak çok zor ya da ben anlayamıyorum. Ki ben arapça okumayı daha çok seviyorum.

1|1
    0|0
  • Evet 7 yıldır okuyorum

0|1
    0|0
  • SürekliOkuyorum

0|1
    0|0
  • Kendimi cok rahat ve mutlu hissettim...

0|1
    0|0
  • Evet çoğu kez okudum (İmanlı girl)

0|1
    0|0
  • Okumuştum ama malesef unuttum biraz tekrar yapmam gerekli😥 ama güzel okuyan birinden dinlemek o olay anlatılamaz kuranın müziği muhteşem hangi müziği dinlesen bukadar zevk veremez.

0|0
    0|0
    • Mahir hoca var hep onu dinliyorum tavsiye ederim.

• Tabikide öğrenilir ama çokta kolay unutuluyor. Dünya işleri meşgale malayani şeyler çok fazla. Sanki bizi ahirette bunlar kurtarcak.

• Haklısın çok vakit ayırıyoruz dinimizi 2.3 plana atıyoruz aslında 1. sırada olması lazım

• Kur'an ı kendi dilinde okumayan insan lütfen ''Kur'an okudum'' demesin komik duruyor.

0|0
    0|2
  • Ben okuyorum Allah'a şükür 2 defada hatim ettim

0|1
    0|0
  • Meali için hangi yazarı almaliyim

0|0
    0|0
    • Elmalili Hamdi nin tefsirini al oku hayatın değişsin herşeyi ak ile karayı var oluştan yok oluşa hersey var

Erkekler Ne Diyor 3

• Okudum, çok eskilerden kalma efsanelerle mistik şiirlerden ibaret... Ama gerçek olaylar üzerine kurulu olduğu kesin, gerçekte ne yaşanmış olabilir diye düşündürten kitaplardandır... Musa'nın denizi yarıp geçişi bir medcezir, Ay'ın ikiye bölünmesi bir Ay tutulması olabilir pekala... Sonuçta 1500-2000 sene önce bilim yok, insanlar doğaya kafa yorunca net cevap alamıyor.

0|0
    0|2
  • Mealini okurum bazen ayrı bir dünya.

0|1
    0|0
  • Okudum da kurgusunu pek beğenmedim. Sonu daha iyi bitebilirdi. Bazı yerlerde 1. tekil bazı yerlerde 3. tekil anlatılmıs hikaye. Kafa karıstırıyor.

İncil'in aksiyonu daha bol bence.

0|0
    0|0
Yükleniyor...