Bir kitap yazıyordum 40 sayfa olmuştu bıraktım. ismi ABIK tı.

bir kitap yazıyordum 40 sayfa olmuştu bıraktım. ismi ABIK tı. açılımı Avrupa Birliğine Israr Komedisi. sizce AB üyesi olmalı mı, olmamalı mıyız? nedir artıları eksileri?

• AB üyesi olalım.
    A seç
  • AB üyesi olmayalım.
    B seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
69

En İyi Kız Görüşü

• Zaten AB kendi kırmızı çizgilerini 1683'de çizmişler bile.. Türkiye'yi almak gibi bir palnları zaten yoktu... Bizim bu ısrarımız nedir anlamış değilim... Avusturya'lilara okulda ögretilen ilk sey; 1683'de Islam Imparatorlugu'nun(Türklerin) batiya ilerleyisini durdurmalaridir.Eger bunu yapamasalardi, tümü olmasa bile bugün modern Avrupanin cogu müslüman olurdu. Meshur Viyana degimi "Hac yerine Hilal altinda"nin vurguladigi gibi. .. Fikirlerinin şimdi değişmelerini bekleyemeyiz değilmi...

0|2
    0|1

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• gerek yok olmaya

0|1
    0|0
  • Çıkarlarımızı gözetmeli. Şimdi 5 yıl kadar geride AB üyesi olsaydık, bir sürü borcumuz olacaktı. Hükümeti eleştirenler bundan çok kötü bir manzara görecekti.

0|1
    0|1
  • Olunursa zaten ülkenin nüfusu yarıya iner, herkes Avrupada zengin olma idealinde :D Türk ekonomisi için de iyi değil ayrıca müslüman bir toplumu EU almaz.

0|1
    1|2
  • Devam et bence içeriği güzelmiş

0|1
    0|0
  • Farketmez .

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 9

• arkadaş süreç öyle bi hale geldi mk yıllardır

ya olalım ya olmayalım, baygınlık geldi

ya batalım ya çıkalım, sallanıp duruyoruz

0|1
    0|0
  • iyiki bırakmışsın isimden kaybederdi bence. katılmamalıyız bu arada.

0|2
    0|0
  • türkiye boşa uğraşıyor. avrupa birliği hristiyan birliğidir. bizi almazlar

0|1
    0|0
  • Avrupa birligine uye olupta boyunuzmu uzayacak? Avrupada millet acindan oluyor kimse ekmek bulamiyor neredeyse sen gelmis avrupa birligine uye olalimmi? Olunda gorun anya ile konyayi tonya ile zonyayi.

0|1
    0|0
  • Boşver AB'yi..

Rusya, Çin ve diğerleri ile kur ittifakı.. Kapat kapını AB'ye...

Gelsinler, .ötünüzü yiyiyim ayağı yapsınlar kapıda..

0|1
    0|0
  • Ne işimiz var bizim avrupa birliğinde. Adam olupta yanı başımızdakilerle birlik olabilsek bize yeterde artar bile.

0|1
    0|0
  • ABIK sabık şeylerle vakit harcama.. ab eskisi gibi güclü Türkiye eskisi gibi zayıf değil. yok istemez ab falan

0|1
    0|0
  • Hem de 25 kuruş ABIK :D

0|1
    0|0
  • EEA'a girsek EU'ya girmesekte olur.

0|1
    0|0
Yükleniyor...