İçki kültürü hakkında bir soru

Nasıl bir içicisiniz? Daha çok ne içmeyi tercih edersiniz? Bira içmenin adabı olduğunu düşünmüyorum ama tercihiniz rakı ya da viskiyse adabına göre içmeye özen gösterir misiniz?

0|0
7|11

En İyi Kız Görüşü

• cin tonik ve vodka tercihimdir. eğer böyle çakırkeyften bir tık öte olmak istersem bunları biraz fazla içerim. şarhoş olup kendimi kaybetmem.herşeyin bilincinde olacak kadar bir o kadar kafam iyi olacak gibi içmeyi severim. ayrıca rakı mezelerine bayılırım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Tekila tercihimdir. Adabına göre içmeye çok özen gösteririm. Viski ve rakı sevmiyorum ama içilecek bi ortamda piiz masasını da hazırlayabilirim meyvesini, rokasını peynirini falan filan. Önemli şeyler bunlar :)

0|1
    0|0
  • hiçbirini içmenin adabını bilmem çünkü içmem vücuduma zarar verebilecek herşeyden olabildiğince uzak kalmaya çalışıyorum

0|1
    0|0
  • Ben içmiyorum ama içici olsaydım beyaz şarap, martini , likör falan içerdim gibime geliyor...Birayı leş kişilerin içtiğini düşünüyorum.

1|0
    1|0
  • Düzenli içiciyim. Su içerim. Edepsizce dikerim kafaya.

0|0
    1|0
  • votka sek kesinlikleee(:

0|0
    0|0
  • Cok özel birgün ise vodka normal günlerde icki yerine su soguk icecekler tercihim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• içmeden önce kadehler kavuşturulur. Bilir misin niye?

içine su kattığında rengi nazlı nazlı beyaza döner.

Elini kadehine götürdüğünde kadehin soğukluğunu derinliğine hissedersin.

Kadehi dudağına götürdüğünde önce kokusunu alırsın.

Diline değdiğinde tadarsın.

Ne kaldı geriye?

Rakıyı duymadın.

Kavuştur bakalım kadehleri,

Beş duyundan eksiğin kalmasın..

Rakı candır.. Gerisi yalandır gerisi hoşaftır.. Vodka tekila ne la ? tırt...

1|0
    0|0
  • arkadaşlar içelim dediği zaman sadece bira sevmiyorum, vodka ve tekila.

0|0
    0|0
  • bırayı sevmem ama ek sık onu kullanırım.rakı da en onemlı sey bırıncı kadehtır.bırıncı kadeh rahat bır sekılde gıdıyorsa sonrası ıcın problem yoktur.ancak bıldıgım tek bır sey var meze cesıtlılıgı ıyı bır sey degıldir.ıcerken ne kadar fazla meze yersen ıcmekten o derece uzaklasıyorsun

0|0
    0|0
    • bence en güzel rakı mezesi topik. sonra da yoğurtlu patlıcan ezmesi

• haydarı ,peynır,bırde lımon bu ucluye bayılıyorum rakının yanında

• Özel gunlerde bira ama rakıyı şalgamla ıctıgım oluyor özel gunlerce...Rakı salgam vazgecılmezdır yanında meze oyhşşş agzım sulandı

0|0
    0|0
  • Tek başıma içmeyi sevdiğim bir tek likör var. Onun dışında rakı adaplı içilmesi gereken bir içki. Viski çok çok nadir içerim. Votka ve cin club türü yerlerde gideri olan içkiler. Tequila, "shot barlarda" diye uzar gider bu liste :)) Ev ortamında içme taraftarı değilim çıkan sonuca göre.

0|0
    0|0
  • Genelde Vodka tercihimdir.

0|0
    0|0
  • nadir içerim tek başıma asla içmem. canım da çekmez pek, ama ortam olursa uyarım. rakı içmem, adabıyla içmeyi bilmiyorum o nedenle içmiyorum :D

0|0
    0|0
  • Çilingir sofralarım meşhurdur rakıyı çok içerdim ama adabıyla ve sağlam sofra kurardım bir kaç yıldır içmiyorum.

0|0
    0|0
  • Hayatımda hiç içki içmedim içmem de , sigarada da öyleyim.

1|0
    0|0
    • içenlere sordum. xper kazanmak için cevap vermişsin bir bayan arkadaşımız gibi.

• daha ne kadar xper kazanim hem xper kazanınca başın göğe mi eriyor ?

• Amatör içiciyim...

0|0
    0|0
  • ben her içikiyi deniyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...