Wattpad kullanıcısı var mı?

wattpad kullanıcısı olanlar için kitap yazma konusunda çok ümitsizdim sadece teşvik sonucu çok güzel şeyler başardım başarımı sizinle de paylaşmak istedim henüz çok yeni olsamda iki hikaye yazdım bile bence sizde hayal gücünüz le herşeyi başarısınız benim hikayelerim bunlar Bitmeyen Hikayemiz ve Sevgiliyle yapılması gereken 100şebekelik kitabını yazıyorum okursanız sevinirim ;) sizinde hikayeniz varsa öğrenmek isterim :) iyi okumalar ;) blue-lovely beni burdan bulabilirsiniz.

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Theduygusalodun benim de kullanıcı adım. bir hikayeyi temize geçiriyorum bir de kendi yazdıklarımı topluyorum ben de :)

1|0
    0|0
    • Sevindim bence yapamam dememeli kimse çünkü iki cumleyi bir araya getiremeyen ben çok sey basarabilcegimi ogrendim seninde kitaplarina severek bakicam :)

• Teşekkür sanada iyi okumalar :) tabi okudugun zaman ;)

• teşekkür ederim :)

En İyi Kız Görüşü

• En son falcı diye bişey okuyordum vaktim olmadığı için onu bile bıraktım göz atarım seninkine de birazdan

1|0
    0|0
    • Kullanıcı adını soylersen takip edebilirim kitapta önerebilirim sana :) bevazgeçemediğiyecegin sonunu gormek isteyecegin cok hikaye var ;)

Erkekler Ne Diyor 2

• Çok merak ettim hikayeni wattpad a üye oldum sizin için ams bulamadım sizin hikayelerinizi

1|0
    0|0
    • blue-lovely ismim kullanıcı adimdan hikayelerimi gorebilirsin henuz az bolum olmasina ragmen hergun yaziyorum :)

• Cok tesekkurler :)

• Asıl ben teşekkür ederim 😉

• Hayir yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...