Filmler ve unutulmayan sahneler

hani izlemenizin üstünden yıllar geçse de unutamadığınız sahneler olur, aklınıza gelir sürekli, o anı yaşarsınız, ya da o filmi yeniden izlersiniz nedir o filmler ve sahneler?

0|0
4|21

En İyi Erkek Görüşü

• filmin başrol oyuncusu mahallecek ormana pikniğe giderler

bu hanım kızımız müjde ar oluyor

esas oğlan kimdi hatırlamıyorum

neyse müjde ormanda adamın yanına gider arabada biraz konuşurlar falan ayrılık vakti geldiğinde adam müjdeye ceketimi alır mısın der.arabanın camı açıktır müjde kafasını içeri doğru uzatır ve hacı abi bir hışımla camı kapatır müjdenin kafası artık cama sıkışmış bir haldedir

abimiz müjdenin arkasına geçer ve

müjdeler olsun ki benim fantezi dünyama asla unutamayacağım bir sahne kazandırmış olur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• 0|0
    0|0
  • forrest gump

- Neden ölüyorsun anne?

+ Vaktim doldu, sıram geldi. Ah hayır, sakın korkma bir tanem; ölümde hayatın bir parçası. Hepimizin kaderinde olan bir şey. Bunu bilmiyordum ama senin annen olmak da kaderimde vardı. Elimden geleni yaptım.

- Çok iyiydin anne.

0|0
    0|0
  • The Pianist'i defalarca seyretmemin nedeni orada yaşanan sefalet ve zoraki ayrılık sahneleri... Film de hoşuma gidiyor... özellikle piyano çaldığı sahnelerde nedense müzikle alakalıda olabilir beni çeken birşeyler oldugundan defalarca izlemişimdir.(Not yahudi değilim)

0|0
    0|0
  • Sesi Kısınız efendim.. link

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • İffetteki şu sahte link

0|0
    0|0
  • SinCity nin birçok sahnesi..

0|0
    0|0
  • milyon dolarlık bebek

final sahnesinde, antrönör adamın yabancı dilde kıza hitap ettiği kelimenin anlamını söylediği an.

kelimenin anlamı sevgilim demekmiş ve kız yatalak, adam kızın fişini çekerken bunu kulagına fısıldıyor...

0|0
    0|0
  • Buyrunuz.. link

0|0
    0|0
  • Vengo'nun karışık duyguları olan bir bölümü: link

0|0
    0|0
  • Hulk 2

Bernardla Kızın Seviştiği an :)

0|0
    0|0
  • GHAJINI de

kalpananın hayalini yanında hissetmesi vardı sonlara doğru o sahnede kalbim de bir çarpıntı hissettim ve etkisi üstümde uzun süre kaldı

unutamam <3

0|0
    0|0
  • Final Fantasy 7 Sephiroth un düşüşü.Sabah ÖSS ye gircem ama Ben FF VII Sephirotun ölmesini beklemiştim.Filmi izlemekden artık ezberlicekdim.

0|0
    0|0
  • Eşkıya - Cumaali'nin ölüm sahnesi link

0|0
    0|0
  • Peki Zeki Müren'de Bizi Görecekmi ?

0|0
    0|0
  • fil adam filminde john'un tuvalete sıkıştığı sahne o filmden çok etkilenmiştim tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • İncir reçeli Duygu'nun öldüğü sahne.

0|0
    0|0
  • ısssız adam sahneleri :(

0|0
    0|0
  • manhattan filminde köprü sahnesi - posterlere bile girmiştir zaten

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• 0|0
    0|0
  • Leon'un son sahnesi. Ve Leon'un adama bombanın pim'ini verip "This is from mathilda" demesi. Çok ağlamıştım. Hala yılda bi iki kez izlerim ve her seferinde de ağlarım.

0|0
    0|0
  • Yeşil Yol filmi. Dev adamın(John Coffey) infaz edildiği sahne.

0|0
    0|0
  • cok ani oldu bilemedim simdi ahshahs

0|0
    0|0
Yükleniyor...