Rekreasyon hakkında bilginiz var mı?

Arkadaşlar rekreasyon hakkında neler biliyosunuz ?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• ben gazide 4 yıllık rekreasyon yönetimi okuyorum.öncelikle turizmin bir dalı.boş zaman değerleendirme diyebiliriz.bir çeşit organizatörlük.rekreaktif etkinlikler düzenlicez.mevsimlere yaşlara cinsiyetlere göre deişicek bu.rafting,kayak konser vb.iş alanları çok geniş çünkü çok geniş bir tanımı var.spor merkesleri belediyelerin yerekl yönetimlerinde,tatil köylerinde,otellerde,kaplıcalarda ve daha çok çeşitli yerlerde iş bulabilirsin.ancak iki yıllık bölümde yalnızca animatör olabilirsin.dört yıllık bölüm gazi de var sadece ve ilk mezunlarını bu sene vericek.daha detaylı bilgi istersen konuşuruz

0|0
    0|0
    • Sayın Bakan "boş zaman " dediğini duymasın ha. :)) Serbest Zaman diyoruz artık :)))

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 2

• link :))

0|0
    0|0
    • Rearkarnasyon demedim dikkatli okursan :D

• ok ya ))) dadasdasddsad pardon :))) bahaneyle gülmüş olduk :))) Rekreasyon börtü böcek park bahce şeysi degilmi o senin dedigin

• eğlenme, dinlenme anlamıyla sorarsan rekreasyon alanları yetersiz, arttrılmalı diyorum.

eğer reenkarnasyon olarak kastettiysen keşke gerçek olsa da tekrar tekrar gelsek, ne güzel :DD

0|0
    0|0
Yükleniyor...