Hızlı ve Öfkeli serisini izlediniz mi?

Benim çok Sevdiğim bir seridir. Aksiyonu bol güzel bir seri. Oyuncularına da hayranımdır. Vin Diesel, Paul Walker... Paul öldü. Seriye devam ederler mi bilmiyorum. Son seride Jason Statham da vardı. Belki onunla yürütebilirler ama Paul 'un eksikliği yinede hissedilir bence. Seride ki en Sevdiğim oyuncuydu Paul, ayrıca bence yakışıklıydı. Konu nerden nereye geldi. 😃 filmi izlediniz mi ve beğendiğiniz oyuncular kimler?

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• serinin hepsini baştan sona iki kere izledim. Son bölümü 5 kere izlemişimdir. Vin diesel-dwayne johnson-jason statham 'ın hiçbir filmini kaçırmam. Muhteşem üçlü <3
    Paul'u da çok severim onun yerine kardeşini oynatacaklarmış öyle okumuştum bir yerde.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Gişede fazla iş yapıyor bu yüzden kesinlikle filme devam ederler etmeseler bile filmden herhangi bir oyuncunun hikayesine odaklanabilirler bu sekilde de seriye farkli bir yön verebilirler. Dwayne Johnson favorim yanında Vin Diesel'i da eklersek muhtesem ikili olurlar :)

0|0
    0|0
  • ilk 3 filmin, sevmiştim

0|0
    0|0
  • Bir tanesini izledim. Sacmalik.

0|0
    0|0
  • Paul Walker :( aklıma geldikçe üzülüyoruum en sevdiğim flim artistlerin den di bu yüzden bu son flim benim için ayrı bir guzel

0|0
    0|0
  • izledim...

0|0
    0|0
  • tokyo drift efsaneydi

0|0
    0|0
  • tokyo driftten sonra saçmaladılar. eski filmlerin hatrına izlendiğini düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • hepsini izledim çok iyi Paul walkerın oynadığı karakteri seviyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Kaç defa tekrar tekrar izlediğimi hatırlamıyorum benim en sevdiğim seridir. Seriye devam edeceklermiş diye biliyorum ama jason statham ı katmalarını çok iyi olmamış bence nedense çok itici bulduğum bir oyuncu onsuz seriler daha güzeldi benim en beğendiğim oyuncular ise vin diesel ve sung kang ama bütün oyuncuları süper bence

0|0
    0|0
  • Paul 😍😍😍😍😍

0|0
    0|0
  • ediyolarmış :D vin diesele bayılırım

0|0
    0|0
  • İzledin izlenmez mi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...