Yabancı dizi mi? Türk dizileri mi?

Yerli diziler çok sıkıyo ya 1.30 saat insan izlerken yoruluyo, yabancı diziler daha iyi gibi 40 dk hem daha profesyonel daha akıcı heyecanlı bana göre. Siz ne düşünüyorsunuz ?

0|0
19|11

En İyi Kız Görüşü

• Türk dizilerinde konu belli.Herkes birbirini aldatıyor.Yapsalar ya şöyle Merlin gibi,doctor who gibi diziler.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

Erkekler Ne Diyor 11

• Yabancı diziler konuyu 1 bölümde sonuca bağlıyor. Türk dizileri sırf uzatmak için her bölümde farklı oyuncu getiriyor o ona bunu demiş öbürü öbürüne şunu yapmış derken konu uzuyor da uzuyor bir sonuca bağlanması için baya beklemek lazım buda izleyici sıkıyor. Yabancı diziler kısa olduğu için tadı damağımızda kalıyor. Tabi bazı istisna Türk dizileri de var 3 saat olsa yine izlerim. :))

0|0
    0|0
  • yabancı dizi ve filmlerdeki görüntü kalitesi türk dizilerinde yok ayrıca ne bileyim şöyle fringe yada lost tadında bir dizi yazabilecek iq su yüksek yaratıcı yazarlarımızda yok :) mizahi yönü başarılı yazarlarımız var gülse birsel gibi ama dizide ki görüntülere bakın allah aşkına youtube da kendi sit comunu el kamerasıyla çekenler bile daha kaliteli şeyler çekiyor :) kısacası bizde ver çoşkuyu dramı ihaneti kuzularımız bayılıyor, aşkı behlül , fatmagülü kim ne yaptı, hörrem sultan favori diziler ne bekliyosun NEYAZCAMBURAYA diyerek bitiriyorum :DD

0|0
    0|0
  • süper baba

bizimkiler

avrupa yakası

kaygısızlar

bunlar iyiydi. güncel diziler izlemedende bayıcı reklamları bölüm fragmanları bile baymaya yetiyor,

genel olarak yabancı diziler . amerika ve avrupa yapımları sadece

0|0
    0|0
  • Yabancı filmlerde değişik kelimeler kullanılıyor..Çok izlediğim Spartacus ve Breaking Bad vardı...

0|0
    0|0
  • onu bunu bilmem de 15 şubatta walking dead yeniden başlıyo. o dizi varkene bizim diziler amatör çizgi film gibi kalır yanında

0|0
    0|0
  • türk dizisi olarak en beğendiğim suskunlar dı oda bitti

şuan da İNTİKAM ve ŞUBAT ı izliyorum

yabancı dizilerinde çoğunu altyazısı olanları takip ediyorum ( link )

0|0
    0|0
  • aynen yabancı dizilerde senaryolar inanılmaz.iyi para harcanıyor.reklam almak için çekilmiyor.bizim dizilerin alayı dram.izlemeyenlere breaking bad tavsiyem olsun ;)

0|0
    0|0
  • tercihim herdaim türkten yanadır

daha fazla yabancılaşmaya gerek yok derim

0|0
    0|0
  • İkisini de fazla izlemem ama yabancı diziler daha iyi.

0|0
    0|0
  • sinema filmi varken neden dizi izliyeyimki

0|0
    0|0
  • yabancı dizi elbette

0|0
    0|0
Yükleniyor...