Celal ile Ceren filmine giden var mı yorum alabilir miyim?

celal ile ceren filmine giden varmı yorum alabilirmiyim?

0|0
16|6

En İyi Kız Görüşü

• Şahan'ı sevmiyorum gitmedim gitmicem gitmiyorum

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Gidicem hafta sonu tayfamla :) fragmanını beğenmiştik.

1|0
    0|0
  • ben dün 12 yaşındaki yiğenimle gittim ve rahatsız oldum bazı yerlerde açıkçası. Gülmedim diyemem ama sürekli müstehcen konularda yoğunlaşarak abartıya kaçan replikler sıktı.. yabancı filmlerde de bu tür olaylara yüklenildiği oluyor ama bizim filmlerimizde bir şeyler eksik...

0|0
    0|0
  • badılcan yenmii

0|0
    0|0
  • bi akadasım cok komik diyo biride hiç güzel değil diyo bende kararsız kaldım

0|0
    0|0
  • bayanlar beğenmiş baylar beğenmemiş ben de sevgilimle gitmeyi düşünüyodum kızkıza daha uygun sanırım :s

0|0
    0|0
  • bayıldım o filme bi kere daha izleyebilirim o derecede yani kesinlikle izlemelisin

0|0
    0|0
    • konusu ne peki recep ivedik gibi bir tipleme mi?

• yok recep ivedikle pek alakası yok bu defa konusu isminden belli değil mi? duygusal komedi celal ile ceren nişanlı bi olay geçio küsüolar falan arada ama mimikler falan ii yani git gör ne diim

• :D haha çok güzel kesinlikle izlemelisin

0|0
    0|0
  • coook eglendim mutlaka git:)

0|1
    0|0
  • ben henüz izlemedim ama duyduklarıma göre ya çok güzel diyolar yada çok kötü ortası yok :)

0|0
    0|0
  • bugün gittim harikaydı ya :)

0|0
    0|0
  • hı ben gitmiyorum çok saçma bi film -,

0|0
    0|0
  • Gitmedim ama haftasonu gitmeyi düsünüyorum yazicam sana güzel olup olmadigni :D

0|0
    0|0
  • kardeşim gitti ve hiç beğenmemiş çok kötüydü diyor

0|0
    0|0
  • ben gittim ve albenisi olmayan bir film 2.ci yarısında çıktım çünkü film küfürden ibaret...

0|0
    0|0
  • mutlakaka git ve izle

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• gitmedim gidebilirmiyim bilmiyorum gidersen mutlu olursan seversem sana yazarmıyım onu hiç bilmiyorum.

1|0
    1|0
  • rezalet bence ilk yarıyı zorla izleyebildim 2.yarı izlemedim bile parana yazık bekle çıkar zaten dvd si

0|0
    0|0
  • Eğer gitceksen beklentini çok yüksek tutma derim. Ben çok daha iyi olmasını bekliyodum ama şahsen benim beklentimi karşılamadı.

0|0
    0|0
  • hafif recep ivedik tiplemesi ile çıkmış ekranlara. filmi izlemen sana vakit kaybı yaşatmayacaktır, eğleneceğini zannediyorum...

0|0
    0|0
  • ben beğendim tercih meselesi :D

0|0
    0|0
  • çok kötü ben beğenmedim

0|0
    0|0
Yükleniyor...