Türkiyede şarkı?

Arkadaşlar hepimiz yabancı şarkı dinlemişizdir dinleyince anlamışsınızdır farkı peki biz neden ülkemizi gelişrirmiyoruz bizim ne eksiğimiz var gerçekten bu konularla ugraşanlar olsa türkiye şu an baya başarılı olacaktı hani bir kişidemi olmaz yapan ben yapmak isterim ama tutarmı falan kafama takıldı neyse şahsen kendi dilimizde güzel güzel şarkılar olsun isterim sizde ister miydiniz?

Güncellemeler:
Mesela kpop'u çok başarılı buluyorum.

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• https://www.youtube.com/watch?v=HZbuAINkvE0

Tabi canım.. Mesala burada, eğer metal şarkı dinliyorsanız şayet, o halde :D son şarkıyı dinlemenizi istirham edeceğim :D Metallica cover'ıdır kendileri, Türkçe sözlerle yazmışlar, gayet de hoş olmuş, olmamış mı? Bence olmuş. Olmuş olmuş.. :D Öyle yani, doğru kesinlikle. Mesala bu adamı tanıdım tanıyalı hep bunu dinliyorum. Yabancı dinleyesim gelmiyo. Ben metal hastasıyım bu arada. Nedense metala karşı böyle bir ilgim var. Aramızda farklı bir bağ var. Kendisiyle yatakta uzun bir süre geçirsek hiç fena olmazdı. Neyse metal ile aramızdaki kuvvetli bağı yeterince anlatmaya çalıştığıma inanarak :D Selamlarımı iletiyor, bayramınızı kutluyor, hamınızı selamlıyorum :D Benim de konuşasım, daha doğrusu yazasın varmış. Hatta tüm kelimeleri doldurmaya çalışıyorum ama.. :S Dur bakalım olur heralde. Ama bir de bunu okuması var. Yazık şimdi sana. Baştan sona okuyucan mı bunu :D Neyse öyle ya işte. Tamam neyse, kesiyim yeter bu kadar :D

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Türkiye'de müzik yapmayı bilmeyen insan yok değil, çok da değildir lakin. Var öyle nadide, kıymeti bilinmesi gereken isimler...
    Misal duman, vega, teoman, pilli bebek ve saire. Bunlar dinlenilesi şarkılar-türküler yapmış insanlardır. Dinleyin, dinletin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• bende isterim ki bu konuda cu hassasım

arkadaş yabancıyı anlamıyorsam niye dinliyim ki la
    dimi.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Türkiye de gerçekten çok kaliteli gruplar var ama popüler değiller. Türkiye de popüler olan bazı şarkıları dinleyince başıma ağrı saplanıyor. İnsanlar nasıl bütün gün dinliyor aynı şarkıları anlamıyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...