Bu Değişik Yaratık Perilerimi Yedi?

Bu Değişik Yaratık Perilerimi Yedi?
İki tane peri arkadaşımla Pan'ın Labirenti'ne gitmiştik. Geziyorduk. Bir üzüm bağı bulduk, ben yiyelim dedim peri arkadaşlarım günah falan dedi ama dinlemedim, iki tane yedim ikinciyi yerken bu yaratık canlandı. Sonra ondan kaçmaya koyulduk, ben hızlı kaçtım kurtuldum ama iki tane peri arkadaşımı yedi :( Keşke o kadar hızlı koşmasaydım vicdan azabı çekiyorum :(

Gelelim soruya böyle bir başlık açtım başka türlü dikkat çekmiyor :D Belki bu da çekmez ya neyse. 'Pan'ın Labirenti'ni izlediniz mi? Nasıl buldunuz? Bunu sevdiysen bunu kesin seversin dediğiniz filmler var mı?
Başlık için tekrar özür dilerim :D

Güncellemeler:
Yahu yuh artık bu soruya da gelmediler :D :D Perilerim diyorum, Öldüü :D
Yine işte.

0|0
57

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• Pan'ın Labirenti' ni izledim hatta seni biraz ordaki kıza benzetiyorum :D ülkesinden uzaklarda olan bir prenses gibi. Film önerim Truman Show Jim Carrey'in filmi. İzlediğine pişman olmazsın. Hayat hakkında önemli bir mesaj veriyor.

1|0
    0|0
  • Şu an Game of Thrones u izliyorum. arada bunu görünce ne kadar saçma geldi bilemezsin :) izlemiştim ama pek bişey hatırlamıyorum. Sen diziye başla bitane uzun süre idare edersin :)

1|0
    0|0
    • Dizi sevmiyorum film olacak. Böyle IMDb'si yüksek, ödülü bol. Oh mis :D

• tavuk mu yumurtadan çıkar yumurta mı tavuktan?

1|0
    0|0
  • tövbe bismillah bu ne yav gece gece

1|0
    0|0
  • çok zeki bir kızsın tanışmak isterdim senle.

1|0
    0|0
    • üniversite hangi bölüm okuyorsun?

• panın labirenti len bu

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Izledim konu olarak hic fena bir film degil, biraz cocuksu biraz masalsi ve birazda, gercekcilik ve duygusallik harmanlanmis bir film. Buna benzer bir film aklima bir tek Malefiz geliyor.

1|0
    0|0
    • Malefizi izlemiştim. Evet o da güzeldi. :D Teşekkürler.

• Ben tesekkur ederim :) Birde bakmak istersen eski filmlerden "Makas Eller" var aklima gelen, oda konu itibari ile kendine ozgudur.

• Johnny Depp :D İzlemez olur muyum hiç. Yıllar oluyor bu yaz tekrar izledim :)

• Daha geçen gün babam izliyodu bende izlemiştim her ne kadar başını kaçırsam da güzel bir filmdi. Perileri yediğinde üzülmüştüm Kıza sinir olmuştum

1|0
    0|0
  • İzledim begenmistim cok ama nerden baksan 5sene onceydi hatirlamyorum 😁😁

1|0
    0|0
  • Evet izlemistim bu sahnede o perilere yani senin arkadaslarina cok uzulmustum😢

1|0
    0|0
Yükleniyor...