Küçükken izlediğiniz çizgi filmler nelerdir ?

Küçükken sabahları her zaman çizgi filmler olurdu.. çoğumuzda birinin fanatiği olurduk..sizin fanatik olduğunuz çizgi film hangisi ?

• Pokemon
    31% (40)41% (39)35% (79)Oy Ver
  • Kaptan Tsubasa
    2% (2)14% (13)7% (15)Oy Ver
  • Teletabi
    44% (57)10% (9)30% (66)Oy Ver
  • Beyblade
    2% (3)17% (16)9% (19)Oy Ver
  • Diğer
    21% (27)18% (17)19% (44)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Unuttuklarım var biliyorum ..ama seçenek sayısı kısıtlı ..:(
Bu arada ağır tsubasa hayranıyımdır...:D
Buradan şunu anladım ki herkes çocukluğunu özlemiş :D

0|0
43|47

En İyi Kız Görüşü

• PowerPuff Girls izlerdim neydi be o günler :)) Teletubbiesleri izlemek için sabahın 6'sında kalkardım :))

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 42

• pokemon,

teletabi,

şeker kız candy ,

casper ,

tom ve jerry ,

şirinler

tsubasa

çook izlerdim hala izlerim :))

1|0
    0|0
  • Bence bu anket erkeklere yonelik olmus. Kizlari ilgilendiren herhangi bi cizgi film goremiyorum seceneklerde :)

0|0
    0|0
    • Sailor moon, You're under arrest, Magic Knight Rayearth, Tilsimli Gelinlik, Seker kiz Candy :), Jetgiller, Sirinler.?

• ergen dönemimdeydi bunlar ve sevmediğim türlerdi. çocukken heidi, ninja kaplumbağalar, winnie the pooh, ay savaşçısı ve şirinleri çok severdim. ah ah

0|0
    0|0
  • ooo say say bitmez...

tom jery, bags bany, ağaçkakan vudi, şirinler, himen, kalimero, klementin, vikingler, tenekeler, uçak jumbo, voltran, varyemez amca, temel reis, taş devri, kaptan mağara adamı, miki mavs, jetgiller, cudy ve uzun bacak, ten ten, redkit, skubidu, ayı yogi, köstebek kardeşler,ninja kaplumbağalar, tvity, tunyton maceraları...

şimdilik bunlar geldi aklıma.. 80ler iyiydi iyi..

0|0
    0|0
    • heman voltran unuttunmu sevmiomuydun

• unuturmuyum! yazdım ya onları da... tabi ben okunduğu gibi yazdım, uğraşamadım :)

• Ne çok izlerdim ya

-şirinler

-jetgiller

-taş devri

-tom ve jerry

-teletabi

-pokemon

-redkit

-winni

-ninjalar

-casper

-bugs

-temel reis

-tweety

...

...

en çok çizgi film izleyen çocuk olarak birinci seçilmeye adayım : P

3|1
    0|0
  • Sailor Moon.

1|0
    1|0
  • pokemon,teletabi

0|0
    0|0
  • card captor cakura

sailor moon

dijimon

beyblade

casper

tom and jerry

bugs bunny

pokemon

tsubasa

Yu-Gi-Oh

taş devri

jetgiller

garfield

şirinler

sünger bob :)

pembe panter

ninja kaplumbağlar

ret kit

temel reis

richie rich

tenten

simpsons

power-puff girls

marsupilami :)

1|0
    0|0
  • taş devri, tom ve jerry, bucks bunny, jetgiller, scobydoo,şirinler, pokemon, ay prensesi.. daha aklıma gelmeyen vardır elbette birsürü :)

0|0
    0|0
  • Susam sokagi, tom and jerry, bugs bunny, dufy duck, sirinler, winnie the pooh bunlari daha cok izliyodum :)

0|0
    0|0
  • casper,korsan jack,arı maya,pembe panter,şirinler

0|0
    0|0
  • Şirinler,Bugs Bunny ve powerpuff girls :)

0|1
    1|0
  • Pokemon, Beyblade, Şirinler, Jetgiller, Redkit (:

2|0
    1|0
  • Ay savaşçısı pokemon beyblade

0|0
    0|0
  • Looney Tunes, Tom & Jerry, Şirinler, HTF.

0|0
    0|0
  • teletabi mi ahahahabhssbhjanaz

0|0
    0|0
  • en çok tom ve jery fakat şıklardan teletabi :D bu arada 26 yaşındaki abim hala tsubasa izler :D

0|0
    0|0
  • ay savaşcısını çok severdim :)

1|0
    0|0
  • beverlyhills :D:D bianca , larke, troy bu üçüyle basladı bizim neslin 2 kadın bir adam dramı

1|1
    0|0
  • Cedric :)))

0|0
    0|0
  • Winxi izliodum oda hafta sonları çikiodu sanırım :D

0|0
    0|0
  • abim yüzünden tubasayi hep izlemek zorunda kaldim (o yüzden gelio sanirim futbol fanatikligi :P)

pokemonu sailor moon tom and jerry bugs bunny casper sirinler simpsons

0|0
    0|0
  • yu-gi-oh

pokemon

şirinler

bugs bunny

taz

red kit en sevdiklerimdi

0|1
    1|0
  • En sevdiğim bugs bunny dir ama bunların içinden pokemon pikaçu hayranıydım bende.

0|0
    1|0
  • 3-5 yaşlarındayken teletabi izlerdim. sonra ise hep abimle pokemon izlemişimdir.. pokemonun yeri çok ayrıdır.

0|0
    1|0
  • aslan kral,pokahantes(bunun gibi bir şey)

0|0
    0|0
  • beyblade dedim ama pokemonu da izledim

0|0
    0|0
  • en çok Bugs Bunny'i izlerdim hala da izlerim . o benim hayatımda büyük bir rol oynar :)

0|0
    0|0
  • tabi ki cedric :)

0|0
    0|0
  • tom ve jery,sedric

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    12

Erkekler Ne Diyor 47

• pokemon, teletabi.. bunlar benim artık büyüme yaşlarıma denk geliyor. biz Barış abi'in adam olacak çocuğuyla (nur içinde yatsın), tuhaf saçlı ressam Bob Ross'un huzurlu resimleriyle( o da nur içinde yatsın), susam sokağıyla, sevimli kahramanlarla büyümüş nesiliz Daha sonra çıkan çizgi filmlerle büyüyen çocuklara hep acıdım şimdi daha çok acıyorum... ah ahh ne şanslı çocuklarmışız soba üstünde kestanenin portakal kabuğunun, bilyelerin, tasoların, mahallede arkadaşları toplayıp oynanan saklambaçların en son evrelerine denk geldik..

0|0
    0|0
  • pokemon teletabi digimon sonic taş devri

0|1
    0|0
  • Calimero

Red kid

Clementine

He-man

Yakari

Hayalet Avcıları

Bugs Bunny

Kayıp Dünyalar daha bir çok sayamadıklarım...En sevdiklerim bunlardı...

1|0
    0|0
  • tsubasa,pokemon , şut ve gol, beyblade,yu-gi-oh, sihirli şövalyeler, dragon ball ninja kaplumbağalar falan filan bakıyorumda çocukluğum çizgi film izleyerek masal okuyarak ve futbol oynayarak geçmiş :) çocukluğumu fazlasıyla yaşamışım sanırım =)

0|0
    0|0
  • link al sana topluca:)

0|0
    1|0
  • (Yıl 1997-2000 arası) Tsubasa fanlığına kaleye sokulmayan kaleci,kırılmadık cam,ötmeyen araba alarmı ve incinmemiş sağ ayak kalmamıştı.Hele ki tüm arkadaşları eve toplar Nintendo ataride Tsubasa 2 oynayıp Santana yı geçmeye çalışırdık.Japonca şifreyi aynen yazardık.Ne olur ne olmaz biri çekiverir fişi falan diye. :D O yaşlardan hiragana alfabesini yazmaya alışmıştık ama anlamlarını bilmiyorduk.Şimdi 3 alfabeninde başlıca harflerini biliyorum gerçi. :D Ne günlerdi.

0|0
    0|0
    • Pikachu yum diye çatıdan atlayan bir memlekette yaşıyoruz.Herşeyin dibini çıkarıyorlar.Pikachu uçmaz ki hem kafalarımı iyi.

• nerdeyse tüm çizgifilmleri izledim. sadece tsubasayı hiç izlemedim. bugs bunny i halada izlerim. troll ün kralıdır kendileri.

0|0
    0|0
  • ankettekiler benim yaş gurubuma uymadı :))) bu aralar joonyy bravo

0|0
    1|0
  • pokemon* teletabi beyblade* bugs bunny* duffy duck şirinler taş devri favorilerim (*) ile işaretli :D ha birde powerpuff girlsüde izlerdim valla :D blossom bubble öyle bişeydi heralde onlar 1 tane daha vardı.Şimdiki nesilin izlediği çizgi filmler gerçekten çok kalitesiz ve bir sürekliliği yok...

0|0
    1|0
  • Temel reis Ninja kaplumbagalar Tom we jerry ws. ws Sonra susam sokagı wardı :)

0|0
    1|0
    • Eksi atan zeka özürlü mü Ben bi görüş belirtip birisinizyargılayacak cewap wermedimki sadece bu çizgi filmleri izlediğimi soyledim GERİZEKALI nın birisi eksiliyo BEYİN BEDAWA iken sen geri zekalı NEREDEYDİN ... :D :D

• yaşasın teletabiler ! ! ! hea liseye gidiyodum onlar oynarken de neyse :((((

0|0
    1|1
  • soruyu soran arkadaş kendi yaş grubuna hitap etmiş sanırm.. biraz daha eskilere gidersek en çok sevdiklerim himan - mog ve swet, şirinler, ha bide o unutulmaz susam sokağı... ahh ah

1|0
    1|1
    • Evet bendede susuam sokagi himen bide dizilerden kara simsek vardi oyuncaklarida vardi .d

• :) seçeneklerdeki çizgi filmlerden sadece pokemon'u izliyorum,ben bugs bunny,tom ve jerry,slyvester ve twety ile büyüdüm :D -,- görünce daha hala izlerim arada :D

0|0
    0|0
  • pembe panter,ren and stimpy, rocko's mordern life ı izlerdim simpsonları hala izliyorum anketteki yazanlar çok kofti geldi bana.. teletabi ne usta ya

0|0
    0|0
  • F: Hepsi :)

0|0
    0|0
  • Susam sokagı :-)

0|0
    0|0
  • üşendim hepsini saymaya ama özetle

Redkit

Polis Akademisi

Maske

Pokemon

Voltran

He-Man

0|0
    0|0
  • beyblade, hatta o topaçlar için bir tasarımım bile vardı. pokemonu izleyemiyordum, televizyon o kanalı mı ne göstermiyordu? öyle bir şey vardı...

0|0
    0|0
  • HİMEEEENN :D

0|0
    0|0
  • Benden bir nesil geridesin muhtemeldir ki 7-8 yıl Beyblade ne la :D

0|0
    0|0
  • Bugs Bunny, Pokemon ve Pembe Panter' e bayılırdım. :)) Şimdi kardeşim çizgifilm izleyince bende onunla bakmak zorunda kalıyorum. :)

0|0
    1|1
  • Mantık hatası.avi soruda mantık hatası var amk çizgi filmler diye seçenek koymuşun ben hepsini izliyodum napcam amk 3 tane daha mı profil açayım

0|0
    0|1
  • Captain Tsubasa japonca adı Kyaputen Tsubasa.Gerçi anime bunlar teletabi dışındakiler.Her yaş içindir animeler.Raw leri elimde Harddiskde durar.İzlerim hatırladıkça.Böyle birşey :)

0|0
    1|0
  • A Seceneği ,ninja kaplumbağalar listede olmalıydı bence

0|0
    1|0
  • Bide YuGiOh vardı en çok sevdigim =))

0|0
    0|0
  • ayırt etmezdim ne denk gelirse izledim tom ve jery hepsinden fazla güldürürdü ama...

0|0
    0|0
  • Tom&Jerry :)

0|0
    0|0
  • pokemon :):) ash :)

0|0
    0|0
  • pokemon ve tsubasa

0|0
    0|0
  • taş devri ve bugs bunny