TÜRKİYE'DE Kİ DİZİ SEKTÖRÜ SİZCE DE KALİTESİZ DEĞİL Mİ?

Türkiye'de ki film sektörü hakkında fazla diyecek bir şey yok kaliteli şeyler çıkıyor; ama dizi sektörü çok fena halde yerlerde resmen. konular hemen hemen hep aynı. kendini neredeyse hiç geliştirememiş. 20. yüzyılın avrupada ki pempe dizileri gibi bizim dizilerimiz. dünya'da ki bir çok diziye bakıyorum adamlar aşmışlar artık. bir de bizim olduğumuz noktaya bak. belki komedi de çok kötü değiliz ama diğer konular yok bile.

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• Bizim dizileri 11 12 yaşndakiler izliyo :D o kadar saçma ki yok o ona aşık oluyo sonra birbirinden nefret ediyorlar tekrar birleşiyorlar o kadar saçma ki. Dizinin sonunda ne olacagını hepimiz tahmin ediyoruz dogru da çıkıyo. Gercekten çok sacma. Zaten hep yabancıların izliyorum

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ben izlemiyorum izleyenle alay ediyorum. Sizlerde alay ederek bize katkıda bulunabilirsiniz

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• Haklısın ama şöyle bir durum var bizim ülkemizde kaliteli yapımlar izlenmiyor maalesef saçma sapan sürekli tekrar eden aşk durağan boş diziler iyi reyting yapıyor bundan dolayı diziler hep bu çerçevede çıkıyor yani bu durum bizim insanımızla ilgili

0|0
    0|0
    • hangi kaliteli yapım çekildi ki? :)

• aynen izledim iyi bir dizi değil ama inan bizim en iyimizden 50 kat daha iyi :D 2 nin 8 indeyim. 3-4 bölüm izlemesi sarıyo :D

• aynen öyle :)

• Şu sıralar eşkiya dünyaya hükümdar olmaz başladı sağlam bir dizi. Ama genelde entrika üzerine kurulu olduğu için sıkıyor

0|0
    0|0
  • valla onu bılmem ama dunyada 2. sıradayız en cok dızı ceken

0|0
    0|0
Yükleniyor...