Son izlediğiniz film hangisi?

Arkadaşlarım en son izlediğiniz iki film yerli veya yabancı hangileri. Ve beğendiniz mi beğenmedinizmi

0|0
3942

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 38

Erkekler Ne Diyor 42

• En son izlediğim; Hugo... Sanatsal açıdan iyi bir dram...

Ondan önceki; Tanrıyı Oynayanlar... Muhteşem bir biyografi...

0|1
    0|0
  • Valla şuan Magic Mike yi izliyorum. Bol kaslı erkek ve güzel kızlar var konu akıcı. beğendim. 2 gün öncede Paralel Dünyalar ı izledim. Öyle bir film yok. öyle bir konu yok. yazan yöneten harikalar yapmış. efektler olsun herşey harikaydı.

0|1
    0|0
  • Anna Karenina, farklı bir yorumlama olmuş güzel. umut ışığım, izlenebilir dercede. pi'nin yaşamı, çok beğendim tavsiye ederim.

0|1
    0|0
  • En Son Yabancı Film Demeyelim De Dizi Diyeyim Lost'u İzledim İzledin Mi Bilmiyorum Kesinlikle İzle İlginç Ve Güzel Bir Film.

Yerli Olarak Da Aşk Tutulması

0|1
    0|0
  • bilinmeyendenkleşm Bana Msj Atarmısın Önemli Bir Konu Warda Yardımına İhtiyacım war

Mesaj atmam için arkadaşın olmam ve senin ayarlar kısmından mesajları açman gerek şimdiden Teşekkür Ederim :)

0|1
    0|0
  • 3 idiots. çok güzel filmdir tavsiye ederim.

0|1
    0|0
  • çakallarla dans2

cem yılmaz fundamentels

ikisi de gayet güzeldi...

0|1
    0|0
  • Django Unchained

iyi film. vizyona girdi mi Türkiye de bilmiyorum ama

0|2
    0|0
  • Blow - Beyaz Şeytan . gerçek bir hikayeden alınmasından dolayı iyiydi ama tabi oynanan oyunlar,yapılan yanlışlar,dostlardan gelen darbeler,entrikalar da cabası

0|1
    0|0
  • Yaklaşık 1 yıl sonra tekrar izlediğim :

Kaybedenler Kulübü

Forrest Gump

Onun dışında :

The Mist (Öldüren Sis)

Buried (Toprak Altında)

bide 3. Batman The Dark Knight Rises (Kara Şövalye Yükseliyor)

2 si de güzel filmdir 1.sinin finali çok güzel 2. si biraz sıkabilir çünkü tek mekan tek oyuncuyla yürüyen bir film ama gerçekten bağladı beni. Finaliyle birlikte en azından 8/10 hakediyor.

Ted' i izlemişsindir zaten. Benjamin Button'un Tuhaf Hikayesi diye bi film var oda 2008 yapımı.

0|1
    0|0
  • Dante 01 beğenmedim.

0|1
    0|0
  • az önce texas katliamının ilk filmini izledim uzun zamandır böyle korku filmi izlememiştim, diğer serileri izledim ama bu acaip fenaydı ya o kızın yerinde olacağıma cehenneme gidiym allah korusun :DDDD

0|1
    0|0
    • olay bide gerçek olmuş ya şu dünyada akıl almaz acı ceken adamlar var valla ne diym bilemiyorum

• Seven Psychopaths

Here Comes the Boom

0|1
    0|0
  • xXx yeni nesil ajan

0|1
    0|0
  • Hobbit: Beklenmedik Yolculuk Mükemmel Kardeşim :)

0|1
    0|0
  • ceren ile celal , dün gece de skyfall u izledim ... izlemez olaydım ...

0|1
    0|0
  • hangover ı tekrar izledim tekrar beğendim böyle bi film yok ya :)

0|1
    0|0
  • One Day'i izledim. başlarda baya bir sıkıldım ama sonlara doğru müthişti

0|1
    0|0
  • Gerçeğin peşinde. Gerçekten muhteşem bi film,herkesin izlemesini tavsiye ediyorum. :D

0|1
    0|0
  • The Terminal.

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    22
Yükleniyor...