Delikanlılık sadece erkekler için mi vardır ?

Delikanlılık, sözünün eri olan, lafı gevelemeyen, mertçe konuşan, gerektiğinde özür dilemesini bilen, vicdanı rahat olan, kompleksi olmayan, yani yavşak bir karakterde olmayan biri için söylenir. Biz delikanlı sözünü genelde hep erkekler için söyleriz. Kadınlar için de delikanlılık olmaz mı ? Peki neden kadınlar için de delikanlı sözünü kullanmıyoruz ?

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• hem kız hem erkekler ıcın var

0|0
    0|0
  • cinsiyeti yoktur

0|0
    0|0
  • Erkek ADAM sevgilisiyle yasadıklarını orda burda anlatmamalı, hele uydurup hiç anlatmamalı o şerefsiz erkektir pardon o erkek değildir yavşak bir ökaryat canlıdır gözümde.

0|0
    0|0
    • sakin ol şampiyon noluyo yahu :))) kime salladın burdan :))) kulakları çınladı heralde :)

• Allah belasını versın onnun hıcbırsey yasamadıgım halde benım hakkımda konusup durdu ama derler ya sevenın ahı tutar. ne zaman beddua etsem tuttu. En sınuncusunda okul cıkısı kızlarla yururkn karsıdn arkasnda bı cocukla motorla gelıyodu hızlı gectı yanımdan ustume surdu motoru bacagma carptı. Allah belanı vrsin insallah duserın o motordan dye bagırdm arkasna baktı.. ertesı gun okuldayız bızım okula ugradı bır geldı sol gözü gözükmüor kan toplams heryerını ben beddua ettıkten 2sa snra kaza ypms

• link

Barbi değil harbi kızız! :D

0|0
    0|0
  • yo kullanılıyor, 'delikanlı kızlar molp*t kullanır' mesela

0|0
    0|0
  • övmek gibi olmasın ama genelde çevremdekiler deelikanlı kız derler benim için bende kötü laf ediyorlar sanırdım hahahah birde tam bi osmanlısın diyorlar yaaa çok mu höt hötüm bundan mı ki

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Delikanlı genellikle genç yaşlı erkekleri için kullanılan bir deyimdir ve genç erkek mağnasında söylenir ama bazıları bu deyimi farklı şekilde kullanabiliyor...Kesin tabirini herkes farklı şekilde yorumluyor.Aslını bilen var mı?

0|0
    0|0
  • Yyooo kizlarada hatta birini taniyom bendende delikanli kiz vayy anasina cekmedigim kalmadi ondan ama onun bilmedigi birsey var ben dinden imandan cikabiliyorum / barismasinda 14.02 de görelimm

0|0
    0|0
Yükleniyor...