Kızlar Kore dizilerini izleyen var mi?

Kizlar İyi geceler.. bir yildir Kore dizilerine sarmış durumdayım birçoğunu izledim artik bulamıyorum izleyecek dizi.. benim gibi izleyenler çok beğendiği bir dizi önerebilir mi 😊

0|0
8

En İyi Kız Görüşü

• Kill me heal me izle cook guzel 😍

1|0
    0|0
    • İzledim canim mükemmel bir dizi gerçekten 😊 başka var mi onerebilecegin 😊

• Tamam canim sagol 😊

• Rica ederim 😊

Kızlar Ne Diyor 7

• Izlemiyorum

1|0
    0|0
  • Eskisi gibi olmasada ara sira izlerim. Hangi tur seversin?

2|0
    0|0
    • Canım Romantik komedi seviyorum bu trz dizileri izliyorum hep

• Belki izlemedigim de vardır canım neydi izlediklerin

• Goong, Boys over Flowers, Delightful Girl Choon-Hyang, Personal Preference. Dram: The Moon That Embraces The Sun & Princess' Man. Bu kadar :)

• Hangilerini izledin?

1|0
    0|0
    • Canım say say bitmez 15 dizi falan rahat bitirdim secret garden. love rain. city hunter. fated to love you en begendiklerimdi.. simdi izleyecek bir dizi bulamıyorum

• İşe yarar. Daha istersen yaz buraya öneririm.

• Valla baska çok güzel diyebileceğin varsa söylersen çok mutlu olurum canım 😊 bu arada ben de sana bir iki tane daha onereyim full house Tayland versiyonu varcmukemmel bir dizi izlemediysen sen de ona bak eminim çok begeneceksin 😊 bir de just you var i da çok begeniliyor 😊

• izlememize gerek yok türkler maşallah hep kore dizilerini çalıp bize uyarlıyorlar zaten :D

1|0
    0|0
    • Sorma canım nasıl sinir oluyorum su an oynayan birçok dizi çalıntı uyarlamada da kotuyuz ne yazıkki 😊

• aynen orjinallerini izlemesem de uyarlamada da kötü olabildiğimizi tahmin ediyorum zaten :D :D

• Kesinlikle öyle 😊

• ben izlemiyorum ya aslında dizi izlemiyorum ben

1|0
    0|0
  • Playful kiss çok güzel

1|0
    0|0
    • Canım onu izledim gercekten çok guzeldii

• Bir ara banada sarmisti şimdi izlemiyorum tavsiye edecek kadar hatirlamadim

0|0
    0|0
    • Evet sardim BN de artik izleyecek dizi kalmadı öyle çok dizi izlemisim ki 😊 yine de tesekkur ederim 😊

Yükleniyor...