Kapat

Kızlar Kore dizilerini izleyen var mi?

Kizlar İyi geceler.. bir yildir Kore dizilerine sarmış durumdayım birçoğunu izledim artik bulamıyorum izleyecek dizi.. benim gibi izleyenler çok beğendiği bir dizi önerebilir mi 😊

0|0
8

En İyi Kız Görüşü

• Kill me heal me izle cook guzel 😍

1|0
    0|0
    • İzledim canim mükemmel bir dizi gerçekten 😊 başka var mi onerebilecegin 😊

• Tamam canim sagol 😊

• Rica ederim 😊

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 7

• Izlemiyorum

1|0
    0|0
  • Eskisi gibi olmasada ara sira izlerim. Hangi tur seversin?

2|0
    0|0
    • Canım Romantik komedi seviyorum bu trz dizileri izliyorum hep

• Belki izlemedigim de vardır canım neydi izlediklerin

• Goong, Boys over Flowers, Delightful Girl Choon-Hyang, Personal Preference. Dram: The Moon That Embraces The Sun & Princess' Man. Bu kadar :)

• Hangilerini izledin?

1|0
    0|0
    • Canım say say bitmez 15 dizi falan rahat bitirdim secret garden. love rain. city hunter. fated to love you en begendiklerimdi.. simdi izleyecek bir dizi bulamıyorum

• İşe yarar. Daha istersen yaz buraya öneririm.

• Valla baska çok güzel diyebileceğin varsa söylersen çok mutlu olurum canım 😊 bu arada ben de sana bir iki tane daha onereyim full house Tayland versiyonu varcmukemmel bir dizi izlemediysen sen de ona bak eminim çok begeneceksin 😊 bir de just you var i da çok begeniliyor 😊

• izlememize gerek yok türkler maşallah hep kore dizilerini çalıp bize uyarlıyorlar zaten :D

1|0
    0|0
    • Sorma canım nasıl sinir oluyorum su an oynayan birçok dizi çalıntı uyarlamada da kotuyuz ne yazıkki 😊

• aynen orjinallerini izlemesem de uyarlamada da kötü olabildiğimizi tahmin ediyorum zaten :D :D

• Kesinlikle öyle 😊

• ben izlemiyorum ya aslında dizi izlemiyorum ben

1|0
    0|0
  • Playful kiss çok güzel

1|0
    0|0
    • Canım onu izledim gercekten çok guzeldii

• Bir ara banada sarmisti şimdi izlemiyorum tavsiye edecek kadar hatirlamadim

0|0
    0|0
    • Evet sardim BN de artik izleyecek dizi kalmadı öyle çok dizi izlemisim ki 😊 yine de tesekkur ederim 😊

Sponsorlu
Yükleniyor...