Korku filmi izlemek istiyorum, tavsiye edeceğiniz güzel korku filmi var mı?

Günaydın Arkadaşlar. Bugün bir korku filmi izlemek istiyorum, tavsiye edeceğiniz güzel korku filmi var mı? Mümkünse sıçırtacak düzeyde korku dolu olsun.

Acayip korkmak istiyorum. Teşekkürler.

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• korku filmlerinden korkmadığım güldüğüm için öneri yapamıyorum sana

0|0
    0|0
    • aynen bende korkmadıgım ıcın cok kalıtelı ve korkutucu bı fılm arıyorm ama senı bıraz urkutecek bı fılm soyleyebılırım cunku gerck yasamla baglantlı uc harflıler marıd ı ızlemenı ttavsıye edreım

• Freddy Kruger Elm Sokağı Kabusunun tüm serilerini tavsiye ederim...

0|0
    0|0
  • the omen, rec

0|0
    0|0
  • mirrors

0|0
    0|1
  • Shutter

Descent

Stir of Echoes

Pulse

0|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 5

• Fethullah Gülen diye bir imam var. videolarını izle youtube'da. Aşırı korkunç:)

3|1
    0|1
  • Insan Avi / Prowl (2010) şuan izliyorum güzele benziyor kolay kolay kufur etmem oyle bi anda olan sahnelere ama harbi tırstım :D

0|0
    0|0
    • O korku filmi değil ki, olsa olsa gerilim olur. Konusu hadi neyse de sonu vasattı.

• Bakma sen her yazana :) konu olarak güzeldi ama.. iyi seyirler.

• Şevkimi kacırdın şimdi bozuldu film şaçmalamaya başladı nese başladık artık sonunu getirmek gerek

• koleksiyoncu*yu izle ölürsün yemin ediyorum :)

0|0
    0|0
    • iğrenç hacı ya neresı korku onun

• arkadaşım sende hiç bi filmi beğenmiyosun nasıl bir film lazım sana :)) illa korkunç bir şey izlicem diyosan; Garez*in bütün serilerini izle...geceleyin uyuyamazsın ama :)

• ya suan serı ızleyecek kadar vaktım yok garezıde ızledm 2 sıydı herhalde kadını cıplak asmış kesiyor o korku degıl kı mıgde bulandırıcı bırsey

• Dark Water geceleyin güzel olur.

0|0
    0|0
  • Merhaba,gece 00.00 da koleksiyoncu filmini izle pişman olursam ben bir şey bilmiyorum :)

0|0
    0|1
Yükleniyor...