Günde kaç saat müzik dinlersiniz?

ortalama kaç saat müzik dinliyorsunuz? ben ders çalışırken bile dinliyorum, öyle böyle değil yani, müzik yoksa arka planda, eksiklik hissediyorum hep.

• 1 veya daha az
    28% (12)35% (7)30% (19)Oy Ver
  • 1 - 2 arası
    21% (9)20% (4)21% (13)Oy Ver
  • 2 - 4 arası
    23% (10)20% (4)22% (14)Oy Ver
  • Çıkarmam gerekmedikçe hep kulaklıkla gezerim
    28% (12)25% (5)27% (17)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
24|16

En İyi Kız Görüşü

• 8 saat boyunca müzik dinliyorum.

0|0
    0|0
    • hiiii :))))

ne kadar muzik dinleyecek kadar vaktiniz var

is ortaminiz cok rahat sanirim :))

• işten çıktıktan sonra sabah arada iş yerindeyken fırsat buldukça dnliyorum toplam 8 sata oluyor.

Kızlar Ne Diyor 23

• Bazen devamlı bazen ise hıç muzik dınlemem.

hatta bazen sadece tek parçaya takılır butun gun onu dınlerım

0|0
    0|0
  • arada sırada canımın istemesine bağlı bazen tümgün dinlerken bazen hiç dinlemiyorum bazen tek parça dinleyip skılıp kapatıyorum pskoljme bağlı .

0|0
    0|0
  • Bende müzik yoksa arka planda eksiklik hissediyorum ama ders çalışırken müzik dinlemeye çalışırken de ritme uyup dersi bırakıyorum :D Ders çalışırken dinleyebilmek büyük marifet :))

Ortalama 1 1 buçuk saat değişiyor gününe göre ...

1|0
    0|0
  • 1-2 saat anca ya uyumaya yakın slow müzikler dinlemeyi çok severim ama mp3 üm bozulduğu için artık dinleyemiyorum bilgisayar başındayken mutlaka müzik dinliyorum o da 2 saat falan oluyor heralde.

0|0
    0|0
  • 5 saat aralıksız dinlerim evde.

0|0
    0|0
  • uyuyana kadar dinliyorum uyumadan öncede yatakta dinlemek çok zevkli oluyor eskiden ders çalışırken dinlemiyodum ama artık onada başladım :D

1|0
    0|0
    • Aynen uyku modunda süper gidiyor hayallere dalıyorsun falan :D Sayısal derslerde dinleniyorsa sözelde olmuyor.

• evet :)) aslında ders çalışırken hiç gitmiyor bir süre sonra sadece müziğe odaklanıyorum :D

• Kulaklıksız yasayamam diyenlerdenim .p ruh halime göre 2 ila 4 arası degisiyor.

0|0
    0|0
  • neredeyse tüm gün.

1|0
    0|0
  • dışarıdayken sürekli kulaklık kulağımda olur. okuldada test çözmüyorsam her an kulağımdadır. evde ise arada metro fm'yi açarım :)

0|0
    0|0
  • çok dinlerim müzik beni dinlendirir ve sinir olduğum zaman yatışmam için en iyi arkadaşımdan daha iyi gelir kısacası olmazsa olazımdır müzik :) bu arada cevabım C :)

0|0
    0|0
  • akşama kadar

0|0
    0|0
  • 2-4

0|0
    0|0
  • vaktim oldugu zaman dinlemeye calisiiomm

0|0
    0|0
  • Duruma göre değişiyo bazen çok bazen az dinliyorum

0|0
    0|0
  • ben cou zman nausnik takarim kulagmda oyel gezerim tabi basima grimadgi zman haric

0|0
    0|0
  • cok dinliyorum yaa gunde 5 6 kez

0|0
    0|0
  • Otobüs de 20 dk bazen de pc başında zaman yok..Yoksa dinlerim bol bol severim müziği;)

0|0
    0|0
  • pc başındaysam müziksiz duramam ne kadar basında oldugumu sorarsanda 3 yada 4 saat :)

0|0
    0|0
  • Bilemedim ki simdi

Pc basinda oldugum heran dinliyorum.

0|0
    0|0
  • 2 saat bazen hiç.

0|0
    0|0
  • Değişir bazen hiç müzik dinlemem.

0|0
    0|0
  • as Siyasi görüşüm

0|0
    0|0
  • Siyasi görüşüm asasaa

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• 1.5 rahat müzik dinlerim.

0|0
    0|0
  • musait oldukca zaman buldukca dinlerim

0|0
    0|0
  • Ortalamayı bilmiyorum ama büyük çoğunluğu müzik dinleyerek geçer. Pc başındayken zaten playlist devamlı çalar. Dışardayken de tek başıma olduğumda mp3 player kulağımda olur.

0|0
    0|0
  • Bilgisayar başında olduğumda müziğim açık olur. Club tarzı müzikler bana hayat veriyor. İçim enerjik oluyor. İşi daha zevkli yapıyorum

0|0
    0|0
  • Günde en az 10 saat müzik dinlerim.. Bilgisayarımda sürekli açıktır media player.. Dışarıda isem de müzik çalarım yanımdadır ve kulaklığımı gerekmedikçe çıkarmam.. Müziksiz asla..." D"

0|0
    0|0
  • kulaklık değilde bilgisayarda müziğim eksik olmaz :)

0|0
    0|0
  • yaklasik 20 saat

1|0
    0|0
  • Çalışırken bilgisayarımda müzik hep açıktır.

0|0
    0|0
  • Seeekizz.

0|0
    0|0
  • valla bu sıralar hç yok gibi...

0|0
    0|0
  • Sürekli.

0|0
    0|0
  • 1 haftadır müzik dinlemiyorum

0|0
    0|0
  • Belli bir sınırlamam yok ama 1-2 arası dinliyorum genelde...

0|0
    0|0
  • Çıkarmam gerekmedikçe kulaklıkla gezerim.

0|0
    0|0
  • :)) genelde bir saattten az

0|0
    0|0
  • hiç bir zaman

0|0
    0|0
Yükleniyor...