Kitap okumak istiyorum arkadaşlar bana kitap önerebilirmisiniz?

Şiir olur, tarih olur aklınıza ne gelirse önerebilirsiniz.

0|0
9|4

En İyi Kız Görüşü

• Kitap okuma işi sabır ve emek isteyen bir olaydır. Normalde bir filmi izlerken sadece ekrana bakmanız yeterli. Çoğu zaman yorum bile yapmıyoruz. Herhangi bir şeyde eğer kafamız hiçbir şekilde çalışmıyorsa orada bir zeka körelmesi olur. Arkadaşınızın sizi bir yere götürürken yolda sohbet ettiğini düşünün ve siz etrafa bakmadığınız için ikinci defa geldiğinizde yolu bulamayacaksınız. Bunu 10 defa tekrarlayın yine kendiniz gelemeyeceksiniz. Ama siz tek başınıza etrafa dikkat ede ede gittiğinizde ikinci defa çok rahat bir şekilde gidebileceksiniz. Burada beynimiz çalışmıştır, yorum yapmışızdır ve aklımızda kalmıştır. Televizyonlarda aynı şekilde. Size bir bilgi verecekse hiç emek harcamanıza gerek yok. Çoğu zaman gazete okuyan birine göre aklımızda daha az kalmasının sebebi izlerken konu üzerinde düşünmememizden kaynaklı.
    Tavsiyelere gelirsek ise,
    Piraye
    Yüreğim Seni Çok Sevdi
    Eroin
    Mavi Saçlı Kız
    Bir Prense Aşık Oldum
    Boleyn Kızı
    Bunları oku önce sonra başka eklemeler de yaparız 😊

2|4
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

Erkekler Ne Diyor 3

• atlantis'in son prensi ankor - angel livraga

0|0
    0|0
    • bir baoayım içeriği ne acaba

• 10 yıl önce okumuştum nereden aklıma geldiyse artık, konusu prens ankorun rahip ve keşişlerle diyalogları ve hayata dair gözlemleriydi hatırladığım kadarıyla. felsefi bir kitap, dili biraz ağırdır sarmayabilir.:/

• http://w ww. dr. com. tr/kitap/halusinasyon/alein-kentigerna/edebiyat/roman/korku-gerilim/urunno=0000000434749

0|0
    0|0
  • Dayı sen Giresun bulancaklı mısın?

0|0
    0|0
Yükleniyor...