Eğitim bakanımız değişti,sizce şimdi neler değişir?

acaba bizi neler bekliyor,yeni bakan sıkıntılı olan eğitim sistemine yeni ve köklü degişmeler getirrir mi?yoksa yine olan zavallı ögrencilere mi olaak?

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• gelenin gideni aratmamasını umuyoruz.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Adam akp'li ne beklenir ki ya 4+4+5 olur ya 3+3+6 olur bir şeyler olur ama iyi bir şeyler olacağını sanmıyorum

0|0
    0|0
  • Değişiklikten çok istikrara ihtiyacımız var.

0|0
    0|0
  • eğitim sisteminin içine deneme yanılma yöntemiyle yapılan değişikliklerle zaten içine edildi. deneme yönetmiyle değişen bakanlarlada değişik bir amaç güdüldüğünü düşünmüyoru. yazık geleceğimize

0|1
    0|0
  • Bizi ne bekliyor yasayip gorecez..iyi seylerin bekledigini sanmiyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• 10 yıldır hangi bakan kendı düşüncelerını söyleyebılıyor ki söyleyende 2 saat soonra başbakan farklı bırsey soyledı dıye çark edıyor onurunu yıtırmış ınsanların ınsanlıga faydası olmaz sırf butun mıllet vekıllerını bakan yapmak ıcın bakan atanmaz hem 10 yıldır cok ıyı yonetıldıgını soyluyor hem sureklı bakan degısıyor ne nasıl çelişki ıyı yoneten adamı neden bakanlıktan alırsın o zaman ıyı yonetılmesıne karşısın hakan şükür ve ankaralı namık gıbı adamları mıllet vekılı adayı gösteren bır partının bu vatanı ne kadar sevdıgı ve vatan ıcın calısacagı ne kadar doğrudur ?

0|0
    0|0
    • saygı duyarım,ama eğitim sistemi için daha az hata yapılması dilegiyle

• sonuçta hepsi bir kişiye bağlı birşey değişmez. 2014 sonrasını düşünmeli

0|0
    0|0
  • onların bir etkisi yok padişah ne derse o

0|1
    0|0
  • hiç bişi değişmez eğitim zaten hep değişiyor :D

0|0
    0|0