Sert Bakışlı Erkek Model, Oyuncu?

Arkadaşlar Cara Delevingne adlı yabancı ünlünün yanına yakışabilecek yabancı bir erkek istiyorum.
Cara çok sert bakışlı bir kız olduğu için onun gibi biri yanına yakışır diye düşündüm. Hikayeme karakter gerekiyor lütfen hızlı bir şekilde aklınıza gelen yabancı oyuncuları/modelleri söyleyin. Çok fazla tanıdık olmasa güzel olur Vini ve Francisco'yu önerecekseniz hiç yazmayın :)

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• encrypted-tbn2.gstatic.com/images cara😍😍 bu modelin adini bilmiyorum ama mavide model

0|0
    0|0
    • Francisco işte bu :D Çok yakışıklı evli ve bir çocuğu var ama Wattpad'de hikaye yazıyorum ve gerçekten Vini Uehara ve Francisco Lachowski artık bayıyor. Çok klasik :D Başka biliyomusun?

• Begendiremedik kimseyi :D nock batemanda cok uzun kalir. Sanatci olmaz mi austin mahone felan

• Nock ne ya nick

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

Kızlar Ne Diyor 5

• arnold

0|0
    0|0
  • Aklıma ilk Ian Somerhalder geldi

0|1
    0|0
    • The Vampire Diaries'ın kralı anlıyorum ama buda çok klasik bana bilinmedikler lazım :) Yoksa Daniel Sharman var Cameron Dallas var da var :D Başka biliyomusun :)

• Anthony Gastelier
    Simon van merveen
    Mikkel Jensen
    Lawrie Graham

0|0
    0|0
  • Wattpadda mi yayinliycan kiz😄 sean o'pry var o da çok sert ve yakisikli😍

0|0
    0|0
    • Cara'nın yanına olmayabilir ama lazım olur bu :D Evett hikayenin adı Yaşam Türleri daha 2 bölüm ama :D Teşekkürler :D

• Iyi bakayım hikayene bir oy verim senin😁😉rica ederim bu arada😊

• :D :D

• Taht oyunlarındaki başkahraman varya o olabilir bence? :D

0|0
    0|0
    • Hiç bilmiyorum ya :D

• Joseph Morgan olabilir bak :D
      ya da Taylor Lautner?

Yükleniyor...