Kimler Murat Kekilli seviyor?

Cem Adrian ve Emre Aydın türevlerinden filan daha yetenkli olduğunu düşündüğüm bir abimiz. Tabi alternatif genç kızlara pek hitap etmediği için ''heheh murat kekilli yaaee çog gomik olm'' filan deniliyor. oysa ki hepiniz içten içe seviyorsunuz olm biliyorum ben.
Onunla ilgili bazı bilgiler
...
Murat KEKİLLİ yeni meşhur olduğu dönemlerde kazandığı parayla araba almış. Arkadaşlarıyla arabasına binip yemeğe gitmişler. Ama akşam eve arabalarının olduğunu unutup otobüsle dönmüşler. ...
Bir gün adanada gece 1-2 halı saha maçı yaptıktan sonra arkadaşlarla yurda (fevzi çakmak öğrenci yurdu) dönerken bir yandanda otostop çekiyorduk ve 4 erkek haliyle kimse almıyordu bir araba durdu ve adam murat kekilli idi ve o gecede o kadar arabadan sadece o durdu (ve o kadar erkeğe :D) adam gerçekten çok mutevazı ve harbi bizden biri hiç bozmadı derler ya işte öyle biri ...
Adana'lıyım , Murat Kekilli ile bizzat tanısmıslıgım vardır. Hic tanımadıgı insanlarla saatlerce sohbet eden, mahalle maclarına sırtında gitarıyla 3-5 dakikalıgına katılan, senin benim gibi sade, sıradan yasayan ama sanatını da en kral sekilde icra eden bir adamdır. ADAMDIR!

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Seni çılgın hadi oradaaaan.. :D

Efsanedir

0|0
    0|0
    • Seni sevdiğimi de nerden çıkardın :D

En İyi Erkek Görüşü

• Kendine has bir tarzı var üreticiliği bitmiş bir sanatçı. Sevenleri elbette vardır ama bnce o kadr kaliteli ve çağötesi bir sanatçı değil

0|0
    0|0
    • Tabi ki çağ ötesi diyemesekte kalitelidir Cem adrian türevlerinden iyidir adamdır

• N70den sonra direk iphone3 kulkanmaya basladım. cnku bir iphone nun yerini anca bir iphone tutar ;)

• Bir Myphone değiller o çıkan sesi anlayamazsın hele o anteni tv izlediğim o günler

Kızlar Ne Diyor 2

• Bu akşam ölürum'u nasıl unutursun?😊

0|0
    0|0
    • Onu hep o şarkısıyla tanıdılar bu şarkıları ile de blinmesini istedim :D

• Müzikte kalitenin olduğu son dönemin ürünüydü kendisi

• Evet, kesinlikle👍

• Bende dinlerim arada guzel geliyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Severim kendini bozmayan bir insan