Rap azıcık ergen müziği değil mi?

Benim de sevdiğim birkaç parça olsa da, kabul etmek gerekir ki genel anlamda rap müzik ergenlere ve ergen ruhlulara hitap ediyor..

0|0

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Herkesin müzik zevki farklıdır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• baya baya ergen müziği açık ol :D

0|0
    0|1
  • evet turkce rap oyle :/ gerci yabanci rap de oylede ama en azindan yabanci rap daha koklu ve daha cok hip hop tarzi oldugundan sacma gelmiyor en azindan

0|0
    0|0
  • bence baya ergen müziği

0|0
    0|1
  • Hayatım boyunca rap dinlemedim sevmedimde sevmiyorum da, kesinlikle ergen işi diyorum ben

0|0
    0|1
    • Dinlemeden nasıl yorum yapıyorsun? ergen müziği diyor ya :D YA ya ben güzel ya ya ben özel D:Asa bu güzel demi

• Dinledimki ergence olduğuna karar verdim zekicim ayrıca verdiğin pop şarkı örneğide sevdiğim bir tarz değil emin ol şimdi önyargılarrınla birlikte toz ol, ha birde dinlemedimden kastım düzenli olarak dinlemek sen şimdi onuda anlamazsın falan ☺️☺️ @Yalçın_35

• Bende oyle dusunuyorum ama sagopa ayri...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Doğru demiş kız "rap var rap var"..

Bu adamlar yapıyorsa dinlerim.
    https://www.youtube.com/watch?v=OoFAjLCk8nU

1|0
    0|0
  • yok değil bence
    ağır olur bu :D

0|0
    0|0
  • çok sağlam söz yazarları var. sağolsun oda arkadaşım rapçi olduğu için hergün dinlemek zorunda kalıyorum. ama sadece sözleri iyi. müzik olarak dinlemem

0|0
    0|0
  • Al bu şarkı tüm tarihi olayları anlatıyor... siz salaklar pop dinleyin ya ya ya ben güzel bangır bangır dinleyin Pop yağmurda aşkı anlatırken RAP yağmurda ayağı su çeken çocuğu anlatır
    https://www.youtube.com/watch?v=1AIahWJZRWw

0|0
    0|0
  • Bence Eminem'in yaşadığı bir dünyada bu cümleyi kurma dostum. Rock cıyım bu arada Rapci olmadığım halde dedim bunu :) :D

0|1
    0|0
  • Herkesin müziğine kimse karışamaz :D

0|0
    0|0
  • ne bilem verecek cevap bulamıyorum çok saçma. Bu mecazlardan geçip en hakikiye gidelim, cemali ba kemale seyredelim

0|0
    0|0
  • Dinlediğin rapçiye bağlı.
    Sagopa ya da ceza dinlerim ben.

0|0
    0|0
  • bence değil.

0|0
    0|0
  • tamamen öyle; ergenken ben de dinlerdim

0|0
    0|0
  • Kimi dinlediğine bağlı. Kimse kusura bakmasın ülkemizde en çok para kazananların yani müzikten en çok para kaznanların popçu olduklarını düşününce zaten müzik zevkimizin olmadığını anlıyoruz ancak rap adamından adamına değişir Ados Sagopa gibi adamların yazdığı sözleri anlamak yorumlamak kolay değildir. Ha elbette özenti bir oluşum vardır ama buna değer

0|0
    0|0
Yükleniyor...