Aranızda ingilizce eğitim setlerinden İngilizcesini geliştiren var mı?

aranızda ingilizce eğitim setlerinden ingilizcesini geliştiren var mı? bu setlerden alıp tek başıma çalışırsam öğrenebilir miyim? yoksa illa ki bir öğretenin mi olması gerekir yani kursta mı eğitim almalıyım?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• zor gibi ama olabilide ben ing kursuna gittim 20 ay yeterli oldu ancak

0|0
    0|0
    • 20 ay çok uzun benim en fazla 6 ayda bu ingilizceyi kapmam lazım

• ikiside değil. çok uzun sürsün istemiyorum çünkü ben çok çabuk sıkılıyorum hatta 6 ay bile benim için fazla nasıl yapıcam bilmiyorum istikrar sıfırrr bende ama bi şekilde öğrenmem gerekiyo

• o zaman al egitim seti izle oku dinle izle

Erkekler Ne Diyor 6

• eğitim setinden ingilizce öğrenemezsin ben inanmıyorum,mesela birçok eğitim firması var maltada ingilizce eğitimine gönderen maltanın yerel dili ingilizcedir,çok pahalıda değil haftalık yada aylık kurslar seçip.gidebilirsiniz hertürlü gidiş dönüş kalacak yer gibi ayarlamaları kurslar yapıyor kadıköyde çok var bu tarz kurumlar

0|0
    0|0
  • kursla egitim al bence.. tek başına çok zor

0|0
    0|0
    • neden böyle düşünüyosun yapamaz mıyım sence ya biraz gayretle anlatımlı eğitim setleri falan var kaliteli alırım bi tane evde tek başıma öğrenirim çok mu zor olur

• hiç bi ders pratikten iyi degildir. ve kursta bi yarış ortamı olur kim ogrencek gibisinden. istersen dene ama ben evde kendı kendıme ancak kelimeleri ögrendım ama konuşamıyorum..

• link

bu siteyı dene farklı dıllerde ögrenebılırsın

0|0
    0|0
  • set falan hikaye bence yurt dısına cıkmadan pek sağlam öğrenılmıyo yanı yabancılarla konusup pratik yapılmalı diye düşünüyorum mesela bende cat pat var ama tam çğrenmem için yurt dısına gitmem gerekir diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • war ama söylemem :-))

0|0
    0|0
  • azıcık gayret yaptın zaman olabiliyor

0|0
    0|0
    • eğitim setinden mi öğrendin sen?

• bak sana tavsiyem bi metin okuyosun diyelim 20 tane kelime varsa atıyorm 15 tanesini bilmiyorsun otur bunalrın anlamlarını int bul otur ezberle. sonra onla ilgii test çöz sonra yet already just konuları var onlara iyice çalış

Kızlar Ne Diyor 3

• kursa gitmelisin vet , azimle öğrenilebilri..

0|0
    0|0
  • ingilterede 1 sene yaşadım ingilizceyi öğrendim ama o 1 aylık eğitim programları falan hic bir ise yaramıyor bence .

0|0
    0|0
  • yok bacım hazırlıklar sağolsun okl ve ünide.kursa gitmen daha faydalı olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...