Unutursam fısıldayı izlediniz mi? ne hissettiniz izlerken?

unutursam fısıldayı izlediniz mi? ne hissettiniz izlerken?
ben cok duygulandım ya :( bir ara yaastga sildim resmn göz yaşımı o derece hüzünlüüü

• izledim
    41% (9)50% (6)44% (15)Oy Ver
  • izlemedim
    59% (13)50% (6)56% (19)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
9|7

En İyi Erkek Görüşü

• ben çok net hatırlıyorum tek gitmiştim herkes sevgilisi ile felan giriyodu film başlamadan uzun uzun düşündüm neden tek geldim diye sonra ışıklar kapandı film başladı sanki odamda izliyormuşum gibi duygulanmaya başladım yanaklarımdan gözyaşı aktı uslu uslu sildim film bittii eve giderken hep filmi düşündüm herkese de tavsiye ettim ben çok başarılı bulmuştum... filmi anında çıktığında izlemek lazım sonra duygusu felan gidiyorr

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• valla izledim tam bir sanat filmi uyuz yavaş sıkıcı film sonunda yarım saat sövdüm

1|0
    0|0
  • Hayir izlemedim

0|0
    0|0
  • Aşk filmde güzel gerçekte çok boktan bir şey :)

0|0
    0|0
  • izlemedim

0|0
    0|0
  • Güzle filmdi

0|0
    0|0
  • kiz arkadasimin zoruyla izledik surekli kerem cok yakisikli karizmatik zirt virt diyordu ben de dedim o keremine baslicam onu soylemeye mi geldin kes sesini millet kim bu salak diyor dedim. bir daha gitmem bu tarz filme kismetse Terminator vs giderim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Arkadasimin zoruyla gitmistim sinemaya. Normalde turk filmi izlemiyorum ama fena degildi sasirmistim hatta. Sarkilar falan gayet basariliydi

1|0
    0|0
  • Bazı insanlar var iyi işler yaptıklarını düşünüyorum onun dışında izlemem türk yapımı film. Çağan abimiz nötr olduğum insanlardan. çok çok iyi eleştiriler alırsa izliyorum onun işlerini :D tabi iyi işler yapıyor mutlaka. gurur adam tr için. ama gencim l*n ben sıkılıyorum çoğu filminde :D

0|0
    0|0
  • izlemedim

0|0
    0|0
  • İzledim güzel filmdi

0|0
    0|0
  • Saçma bir duygusal filme benziyordu gitmedim

0|0
    0|0
  • İzlemedim

0|0
    0|0
  • izlemedim

0|0
    0|0
  • Evet hele mezar sahnesinde kız ilk gülüyor sonra ağlıyor ya orası çok hoş olmuş

0|0
    0|0
Yükleniyor...