En iyi yapabildiğiniz yemek hangisi? yemek tarifi istiyorum :D

basit ve farklı bi yemek yapmak istiyorum kendime. yemek tarifi verin bana. en iyi yapabildiğiniz yemek hangisi ?

0|0
8|9

En İyi Erkek Görüşü

• valla hocam çok güzel pizza yaparım :) istediğine göre tarif veririim :)

0|0
    0|0
    • pizza olur bak :D

nasıl yapcam

• yaaaa canım çektii bee mantar koymazsan bende gelirim yemeye :D

• gel yapayım ayıpsın :) bir şartla pastırmalar senden :))

Kızlar Ne Diyor 8

• tabiki fırın poşetinde tavuk . tavuğu parçala güzelce . bi kaba koy . onun içinde iki tane patates doğra yeşil sebze seviyorsan brokoli filanda koyabilirsin biraz karabiber pul biber tuz ne varsa işte baharatlarla beraber hepsini harmanla fırın poşetine doldur biraz sıvıyağ birazda salçalı su ekle ağzını bağla tepsiye yatır :D kızarana kadar pişsin :)

0|0
    0|0
  • tavuğu yıkayıp haşla. sonra bi kabın içine büyük büyük patates dilimle içine havuç koy bunların içine 2 kaşık salça,yağ,kekik,yoğurt,süt,az limon,tuz,pul biber koyup güzelce harmanla. sonra haşlanmış tavugu tepsinin içine al yanlarına bu patatesle havucu koy. o içine yaptığın sostan da tavuğun üzerine koy. sonrasında konserve bezelye koy üstüne. biber domates dilimle ince ince. at fırına... yanına da güzel bir pilav. misss

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • karnı yarık-prinç pilavı :)

0|0
    0|0
  • patatesi al soymadan tencereye at su içine tuz koy pişsin harika olur patates güzeldir

0|0
    0|0
  • soslu biftek tatlı olarakta macaron yapabilirim istersen =)

0|0
    0|0
  • Kayseri mantısı

0|0
    0|0
  • Cok iyi sandvic yaparim onu da herkes yapar zaten :D :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• basit ve farklı ok! fırından hamur al. pizza hamuru olarak aç. rendelenmiş domates, salam, sosis, zeytin, mısır, peynir ilave ederek süsle.biraz da zeytinyağı sür. fırında 180 derecede pişir.

yanında kırmızı şarap ! ve cd de craig david&sting "rise and fall"

0|0
    0|0
  • patetesli yumurta ama cemaat baglantım yok :)

0|0
    0|0
  • Sucuklu makarna soslu makarna peynirli makarna sade makarna tauklu makarna etli makarna soğanlı makarna öyle gider öğrencilikte az makarna yapmadım:)

0|0
    0|0
  • Bir çok yemeği yapabiliyorum ama tek başımayken başkalarına yapmam çünkü ev arkadaşları filan itelerler yemek mevzularını.

0|0
    0|0
  • karışık yumurta yaparım :D

0|0
    0|0
  • BAKlava ve yanında hamsi:))

0|0
    0|0
  • Karaşimşek yaparım :)

0|0
    0|0
  • Fırında tavuk ve köfte kardeşşşş