Kitap yazmak istiyorum yardımcı olabilir misiniz ☺?

Merhaba arkadaşlar, kitap yazacağım yardımcı olabilirseniz sevinirim konu hakkında kararsızım biraz. Yazmak konusunda yetenekliyim ve yazmayı gerçekten çok seviyorum. Bu yüzden kitabım olması en büyük hayalim ve beni en mutlu edecek şey. Sizce konuyu nasıl seçmeliyim?
Hepinize teşekkürler

• Yetenekliysen konuyuda kendin bul
    85% (11)50% (10)64% (21)Oy Ver
  • Fikir yorumda
    0% (0)30% (6)18% (6)Oy Ver
  • Baktım gidiyorum
    15% (2)20% (4)18% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|2
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• Daha önce kitap yazmış birisine sor derim ;) ise nereden başlamış karakterleri neye gore seçmiş konuları hayatın neresinden almış bir suru mesele var kitap yazmak çok ciddi ve yorucu bir iş ve baya bir mesai gerektirir

1|0
    0|0
    • Evet haklısın ama böyle birini tanımıyorum ve nasıl ulaşırım bilemiyorum. Öyle alelâde bir şey hemencecik olsun istemiyorum. Biraz yaşadığım şeylerden katıp birazda değiştirip bolca edebiyat katmak istiyorum. Önceden bir blog kullanıyordum fakat sildim ve bütün emeklerim gitti. Şimdi farkına varıyorum her şeyin.. Tekrar başlamak istiyorum :)

• Sen bilirsin istersen artık :D

• Haha tamam 😄

En İyi Kız Görüşü

• Tür seçtin mi fantastik bilim kurgu dram romanı gibi

1|0
    0|0
    • Tür soruyordum bende ☺ genelde deneme kişisel gelişim türü seylerde iyiyim fakat gerilim tarzı ve fantastik seyler denemek istiyorum ve bu zor.

• Teşekkürler canım ☺

• Ne demek her zaman :)

Erkekler Ne Diyor 8

• Kitap yazmak için hayatı anlatan bir konu seç ve bunu kendi hayatından esinlenerek yaz ki ilerde tıkanıp kalmayasın vede kitap yazarken başka yerlerden destek almaya çalış sitelerden az da olsa alıntı yaparak kitabına renk katmayı dene okuyucuların eğlenmeli okurken çünkü

1|0
    0|0
    • Kendimden parçalar eklemezsem beni yansıtması biraz imkansız olur. Bu yüzden biraz ben bolca edebiyat eklemek istiyorum :)

• kolay gelsin size kitabınızı yazdıktan sonra mesaj olarak atarsanız okuyabilirim. elle yazmıyorsunuzdur umarım

• Yok hayır :) arada el ile yazsam da bilgisayara geçiriyorum tekrar

• Türkiyede kitap yazman veya yazmaman aşk üzerine olmazsa birşeyi değiştirmez asla böyle şeylere değer yok :)

0|0
    0|0
    • Genellikle aşk kitapları okunuyor fakat ben daha çok hem kişisel gelişim hemde duyguları ifade etmede iyiyim deneme yazmak gibi. Roman yazmak çok büyük bir iş. Bunu yapabilen insan çok az. Bende bunu yapmak istiyorum aslında ☺

• yardımla yazılmaz. biraz daha yan biraz daha piş. kelimeler kendiliğinden aksın

1|1
    0|0
    • Hayır sadece konu hakkında fikir almak istiyorum, yazdığım kitabı çıkarmak istiyorum tabi bu bayağı uzun sürecek. Hayal ışte. Teşekkür ederim yinede

• yazarın kendi hayatını anlatmış olduğu kitapları severim ve onları okurum genellikle :) denemelisin bence :) kendi hayatına bir kaç bir şey ekleyerek ortaya güzel bir eser çıkartabilirsin diye düşünüyorum :D

1|0
    0|0
    • Ya bu güzel bir seçim olur fakat iç açıcı bir hayata sahip değilim ve insanların bunu görmesi hoşuma gitmez. Belki de bunu yaşım ilerlediğinde yapmalıyım bilemiyorum ☺☺😊 cok teşekkürler

• elimden geldiğince seve seve yardımcı olurum :)

• Teşekkür ederim tekrardan :)

• ne yazacağını kimseye sormazsan daha iyi olur
    bir yayın evinin telefonunu bul internette vardır ve konuş

1|0
    0|0
  • Önce bol bol kitaplar okumalısın

eğer kitap yazacaksan imla kurallarına dikkat etmelisin ve kendini kitap okuyanın yerine koymalısın

kısacası sıkıcı olmamalısın, ilgi çekici şeyler yazmalısın

başarılar

0|0
    0|0
    • Genç kesim aşk istiyor fakat ben gerilim ya da fantastik şeyler olsun istiyorum. Umarım başarılı olabilirim. Doğru, okudukça tazelenirimm ve cok teşekkürler

• Bilimsel al :)

0|0
    0|0
  • Ben de fantastik bir kitap yazmak istiyorum az çok kafamda var birşeyler :D birlikte yazalım derdim ama ne yazık ki mümkün değil.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Yetenekliysen konuyuda kendin bul

1|0
    0|0
  • Tarihi Fantastik kesinlikle.

1|0
    0|0
  • Wattpad diye bir uygulama var, orda kitap yazabilirsin istersen, ben üç tane kitap yazıyorum mesela

1|0
    0|0
  • sürükleyici bişeyler dene bence anlatımın müsaitse okuyan sıkılmaz iyi olur

1|0
    0|0
    • Gerilim türü mü yoksa konu fark etmez akıcı olsun mu diyorsun

• Doğru, birazda baglamak lazım cok teşekkürler ☺

• ricaa :)

Yükleniyor...