Mayadroom ajans hakkında ?

arkadaşlar, cevremdekı arkadaslar gerek boyum gerek yuz guzellıgım oldugunu soyleyerek ajansa kaydol manken vs oyuncu olmam gerektıgını soyledıler aslında tecrubem var tıyatro egıtımı almıstım 3 ay bugun arkadaslrmla beraber kayıt oldum ve az once aradılar gorusmeye gelebilirmisiniz diye kabul ettım yarın gorusmeye gıdıcem bu ajans hakkında herhangı bı bılgınız varmı ?

1|0
8|11

En İyi Erkek Görüşü

• Ben de ilk kez o ajans sayesinde mesleğe atılmıştım, sorun yok gidebilirsin ama beklentilerini yüksek tutma.

0|0
    0|0
    • beklentım yok oylesıne hobı olarak ... peki ya senın nasıl gelıstı

• Allah herkesi sevdiğine bağışlasın :))) Şu kadarını bil, gireceğin yolun sonu yok, çok azı gözle görünür bir yerlere gelebiliyor, diğerleri her meslekte olduğu gibi emekçi. Yaptık, gördük, bitti işte :)))

• aminn ... anladım bakalım hadı hayırlısı :)

Erkekler Ne Diyor 10

• Bak kardeşim ;

Sitenin cafcafına ve özellikle de arkadaşlarının gazına aldanma, böyle yerlere de yanlız başına gitme , bunların çoğu genç kız tuzağıdır.

Görüşme kesinlikle olumlu geçecektir, senden çekim ve katalog kaydı için 100 tl den başlayan paralar istemeye başlayacak, hesap numarası verip bir de önüne sözleşme uzatacaklar. İmzaladığın an borçlanmış olursun.

Sadece kadıköyde bu ajanslardan 41 tane var . Ciddi ajanslar net üzerinden ya da telefon veya ziyaret ile aday seçmez, direk gidip güzel sanatlardan bu işin stilini diksiyonunu vs vs bir sürü yan özelliği zaten almış ve uğraştırmayacak alırlar.

Bu link teki bilgilere bir göz at ve bu cafcaflı siteli ajans işlerinin arka planında neler olacağı konusunda bir fikrin olsun . Bilmelisin ki ciddi ajanslar sitelerinde online başvuru sayfası yapmaz, mail adresleri asla kontrol edilmez sadece günde 30-40 kişiden gelen maillere karavana hedef gösterirler o da kanunen mecbur olduklarından.

Bu işler parlak ama boş ve çok da tehlikeli işlerdir, Mayadorm'a direk birşey soylemeyeyim ama verdiğim link konu hakkında gerekenleri sana söylesin.

Aç gözünü , avukatsız imza da ne buralarda ne başka yerde asla atma .

1|0
    0|0
  • verilen gazozu içme:DDDD

2|0
    0|0
  • Çok sağlam yer olduğuna emin olduğun takdir de bu tür şirketlerle çalış, çok var bu sebeplerle başı belaya giren hemen gitme derim salla gitsin bir süre daha araştır..

0|0
    0|0
  • Bilgim yok ama git görüş zaten beğenirlerse peşini bırakmazlar

0|0
    0|0
    • yarın bı gıdıp gorusucem zaten bakalım

• Bir Eski Manken Olarak O Mesleği Tercih Etmeni Tavsiye Etmem Ve O Ajans Bir Figuran Ajansıdır Eğer Boy, Kilo, Ayak Numaran, Bedenin, Omuzla Kafa Ölçün İyiyse Sana Önerim Eski Ajansım Gaye Sökmene Yönelmendir.

0|0
    0|0
  • Tek başına gitme görüşmeye

1|0
    0|0
    • evet bende oyle dusunuyorum kuzenımle beraber gıdıcem

• Şansını denemelisin fakat fazla kendını kaptırma ilerde playboy dan teklıf gelebılır

0|0
    0|0
    • ne gıbı bır teklıf :( yok canım kendımı kaptırıcak degılım maksat gorusme..

• evet sagdakı benım bı gıdıp bakıcaz ıste :)

• kandırmışlar seni..

0|1
    0|0
  • Merhaba sonuç ne oldu yazarmisiniz

0|0
    0|0
  • mayadroom ajansa kayıtlı olan var mı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Mayadroom da 1. yilim. Surekli ararlar iyi ajans ama para kazanmak cok zor. bir bar sahnesine gidersin aksam 4 te sabah 7 ye kadar surer seni mecidiyekoy metrobuse birakirlar. Figuranlik disinda bir sey olman imkansizdir. Binde bir diyaloglu cagirirlar o da en fazla hemsire güvenlik rolu falandir. Set ucreti 20 saat surse bile sinema 35 liradir. Dizi 40. Duruma gore degisir. Fotoğraf cekimi icin para almazlar ama ilk setinde para vermezler mesela 5 sete git 150 160 lira para alirsin. azdir emeğine üzülürsun ama parayi hemen yatirirlar. bol bol bos vaktim var setlerde ortam edinmek istiyorum para san şöhret onemli değil diyorsan mayadroom tercih edilebilir. Altini ciziyorum FİGURANLİK ajansidir. Ben de insanlarin yazdiklarina uydum gittim kaydoldum pismanim cunku sozlesme 2 senelik.

0|0
    0|0
    • 3ay

Ben sordum figüran ajansı olmadığı söylendi peki sözleşmede yazıyor mu hepsi figüran olup olmadığı

• 2ay

Sende mi gidiyorsun

• 2ay

@Maco_erkek_ Bırakalı çok oldu. Bir mesleğim var ve boş zamanım yok.

• bende mayadroom ajansa online başvuru yaptım mesaj geldi cumartesi gitmeyi planlıyorum. Fakat benim kuzenimde orada oynamıştı figüran olarak ve para istediklerini söylediler bende ne yapacağımı bilmiyorum sizce gitmeli miyim? yardım ederseniz çok sevinirim :)

0|0
    0|0
  • Öncelikle Ajanslar hakkında para tuzağı ve dolandırıcı sakın aldanma diyenlere gülüyorum,
    Mayadroomajans KAyıt ücreti talep etmiyor ve çekimlere gittiğiniz gün için size sigorta bile yapıyor - ödemede bir kere bile sorun yaşanmıyor banka hesabınıza paranız yatıyor, Ve Yardımcı oyuncu başlayıp ana cast olan bir çok kişi tanıyorum kesinlikle mayadroomajans bir numara

0|0
    0|0
  • benim o ajans hakkında pek bilgim yok bende bu sitede bir güvenilir ajans ismi sordum biri mayadrom ajans yazmış para istiyolarmı biliyomuusun?

0|0
    0|0
  • Hangisi sensin?

Esmer mi sarışın mı?

0|0
    0|0
    • şu an profıldekı benım sarısın olan sagdakı sarısısn uzun olan

• Hymm mankenlik için uygun bir fiziğin var.

Yüzünde iyi.

Ama, esmer kız çok hoşmuş.

• o esmer kız bugun ne giysemın en guzel hatunuydu :)

• Mayadroom ajans benim bildiğim oldukça seçici. Ama sadece duyum. İyidir.

0|0
    0|0
  • nasil gecti

0|0
    0|1
  • Gizliligini acar misin

0|0
    0|0
Yükleniyor...