Okuduğunuz her kitabın listesini yapar mısınız?

Kitaplar! Okur musunuz efenim öncelikle? Sonrasında da okuduğunuz o kitapları listeler misiniz? Başkalarına önerir misiniz? Varsa bana da öneri var mı?

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Çok fazla kitap okuyorum sırf bu yüzden gözlerimin rahatsızlandığı oldu.. Elbette özel bir defterim var. Kitabın adı , kitabın yazarı ve kitabı bitirdiğim tarihi not alıyorum liste şeklinde , güzel bir faaliyet bence.

0|0
    0|0
    • Benim kiz halim :D Gozluk neden saniyorsun -,- Ee oneri var mi? :D

• Öyle sanırım :) gözlük almak istiyorum ama aradığım gözlüğü bulamıyorum hiç bir yerde :/ kitap önerisi mi :)

• İyi fikirmiş yapmıyordum ama yapacağım :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• yok listelemem sen hangi kategori de öneri olsun?

0|0
    0|0
  • http://edebiyatmavisi.blogspot.com.tr/

Okuduğum kitapların ve uzun şiirlerin özetini bu blogta çıkarıyor ve yorumluyorum.

0|0
    0|0
  • Evet öneririm, beğendiğim sözleri not defterine listelerim.

0|0
    0|0
  • Kitaplar tabii okurum, ama önce ilgimi çekmesi lazım. Bununla birlikte sık kitap okuyan biri değilim. Bu okumadığım anlamına gelmiyor, makaleleri severim (ilgimi çekenleri) ...
    Listelemem, zaten okuduklarımı kolay kolay unutmam. Şöyle bir şeye inanıyorum: ''Bir şeyi unutuyor isek, pekte yararlı ve önemli bir şey değildir.'' Bu yüzden hatırlayamadıklarımı tekrar okuma zahmetinde bulunmam, eğer ihtiyaç duymuyorsam!
    Kimseye kitap önerdiğimi hatırlamıyorum, önermeyi de sevmem. Bu insanların kendi tercihi, ya da yolu.
    Bu yüzden size de önermek istemem. İlginizin yöneldiğine ve neyden mutlu oluyorsanız ona yöneliniz. Zira aksi halde kitabı yarım bırakabilirsiniz. Gerçi bu da kötü bir şey değil. Neyse, yazı uzar gider işte böyle. Esenlikler.

0|0
    0|0
Yükleniyor...